1 2 3 4 5 6 7 8

sıkıldığımız ortamlarda aklımızdan geçenler

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Dinlediğimiz sohbetin bir parçası olamadıgımızda, karşımızda konuşan kişinin halet-i ruhiyemiz ile ilgili hiçbir fikir sahibi olmadıgı ortamlarda, aslıında dinler gibi yapıp durumu kurtardıgıımızda aklımızdan geçenlerdir. Aklından dolapta boşaltmayı unuttuğum yemek kapları, ütü bekleyen gömlekler, sokman gereken yerlerde sokamadığın laflar falan gelir ama sen o sırada küresel ısınmayla ilgili bir zırvalara kafa sallıyor olursun. Bu entryi dışarda okuyorsan ve böyle bir ortamdaysan, sana düşünmen gereken birşey daha söyleyebilirim. Ütünün fişini çektin mi? (Gülücük)

   
 2. bir arkadaş ortamı değilse veya mecburi olarak bulunduğum bir yerdeysem,o an ortamda bulunanları teker teker düşünüp hangisinin en gerizekalı olduğunu bulmaya,evli birden fazla çift varsa hangisinin daha önce boşanacağını tahmin etmeye çalıştığım vasat durum,tabi telefona bakmadığım anlarda.

   
 3. Gitmek be uygulamak

   
 4. telefonla, bilgisayar ile, temizlik ile meşgul olmaya çalışırım sildiğim masayı tekrar tekrar bezle gezinirim. tek gözümle de dinliyormuş gibi onlara bakarım. hadi gidelim, kemal yine bizi dinlemiyor derler. sanırım alışkanlık yapmış ve çözmüşler bizi, ne yapalım insan kendisi olmalı..

   
 5. muhtemelen ele telefon alınarak akla gelen şeylerdir. telefonda onu bunu karıştırmak, sosyal medyaya göz gezdirmek vaktin daha hızlı geçmesine yardımcı olacaktır.

   
 6. nasıl bir bahane ile buradan kaçarım veya bir an önce gitsek gibi düşüncelere kapıldığımız durum.

   
 7. Sıradışı biseyler yapma arzusu.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam