1 2 3 4 5 6 7 8

Halet-i Ruhiye

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

239 entry 8 konu hiç puanı yok
17.03.2018 21:12 son işlem tarihi takip etme takip et

reklam virüsü

Televizyondan zihnime giren virüstür. Siz neden bahsediyorsunu bilmiyorum ama şu anda benim beynimdeki virüs şu şekilde konuşuyor. Bifteklik etten kasap dönerrrrrr hamburger çocukları da severrrr kasssaaappp dönerrrrrr

17.03.2018 21:12
 1. nispet yapmak

  Sosyal medya paylaşımlarının besin kaynağı.

   
 2. can sıkıntısı

  Bugün bütün benliğimi ele geçiren, suratımda nemrut bir ifade oluşturan halet-i ruhiye.

   
 3. çiçek böcek fotoğrafı çekmek

  Televizyonların Whatsapp ihbar hattı diye birşey cıkarmasından mütevellit insanların sürekli etraflarında tartışan birilerini çekmesinden iyi dediğim çekimdir. Ağız tadıyla bir park kavgası edemez olduk, nereye baksak sinsi bir objektif. Bir insan bugün de anahabere cıkmadık diye şükreder mi

   
 4. inanmak

  İnsanı ayakta tutabilecek en önemli ihtiyaçlarından birisidir. İnanmadan yaşam olmaz. Geleceğe, düzeleceğine. güzel olacagına, herkesin bir gün mükafatını ve cezasını bulacagına inanmıyor olsaydım yaşamak çok zor olurdur.

   
 5. sahiplenmek

  talep eden kişinin kişilik sorunları olduğunu düşündüğüm faaliyettir. kadın veya erkeğin böyle bir talebi varsa ardında psikolojik bir durum olduğunu düşünmekten kendimi alamıyorum. bir kadının bir erkek tarafından sahiplenmek istemesinin sebebini anlamıyorum. bir erkeğin böyle bir talebi olsa gülerim.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam