1 2 3 4 5 6 7 8

günlük kiralanan evler

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. toplumumuzun genel ahlak anlayışı ve kültürüne ters olan, yasaklanması gerektiğini düşündüğüm evlerdir. hatta saatlik verilenleri bile mevcutmuş.

   
 2. türkiye'nin hemen hemen her şehrinde bulunan , saatlik, günlük ve aylık olarak kiralanabilen, fiyatı hafta içi, hafta sonu, özel günler (yılbaşı , sevgililer günü ) farklılık gösteren kiralık konut şeklidir. farklı bir şehirde geçici konaklamak zorunda olup otel ortamından hoşlanmayan kişiler için güzel bir alternatif olmasina rağmen , % 90 'ı tek gecelik ilişki için kullanılmaktadır.

   
 3. güvenlik ve asayiş sorunlarına da neden olabilen, yasaklanması gereken anormal kiralama şeklidir.

   
 4. otel ortamını sevmeyen insanlar için inşa edildiğini düşünmek istesem de kazın ayağının bu olmadığını tahmin ettiğim hoş olmayan kiralama.

  bu tarz yerlerin devlet kurumları tarafından denetlenmesi gerektiğini ve belediyelerin de bu tarz yapılara ruhsat verirken kırk kere düşünmeleri gerektiğini düşündüren ama işin içine çıkar ilişkileri girince belediyelerin hep gözardı ederek yollarına devam edecekleri kanaatindeyim. maalesef ülkemizde çok fazla dürüst kurumlar kalmadı. Devlet bile rüşvetin adını hediyeleşme olarak değiştirdi. ismi değişince, işin boyutunun farklılaştığını düşünen bir kesim var, anlaşılan.

   
 5. En cok sikayet edenlerin en cok kullandigi evler

   
 6. çokça kullanıldığı konusunda hem fikir olduğu, bu açıdan bakınca toplumun genel ahlak seviyesini yansıtan evler. biz buyuz işte niye sanki değilmişiz gibi yaygara koparılıyor anlamıyorum.

   
 7. düşünün ki teeee aydının bir kasabasından izmirdeki bir üniversite hastanesine tedavi için gelen ve 2-3 içinde işi bitmeyen konaklama konusunda da sorun yaşayan, hastalıkla cebelleşen bir aile var. ailecek kalacakları için otel pahalıya mal oluyor günlük kiralanan evler ise daha uygun maliyetle işlerini görüyor

  neden tercih edilmesin

  illa ki gayrı ahlaki bir durum mu olması lazım kullanmak için

  amacına uygun kullanılması durumunda gayet mantıklı olan evlerdir.

  amacı kötü olan insanlar günlük saatlik değil anlık bile olsa yapar yapacağı kötülüğü

   
 8. %99 oranında gayri ahlaki ve gizli kapaklı işler için kullanılan ve kiraya verenin de bence bu iğrençliğe ortak olduğu bir ev şeklidir. belki oranda fazla iyimser olmuş olabilirim.

   
 9. Sorumlu ve hassas biri olduğum için entri yazmadan önce yazılanları okuduğum başlık.

  Tam düşüncelerime sayın supporters (her zamanki gibi) tercüman olduğu için, yeni bir şey eklemeye gerek görmüyorum.

  Bu memleket ne çekiyorsa, ne bela hak ediyorsa yanardöner ahlaksız ve samimiyetsiz tiplerden kaynaklı. Cinsel sapkınlıktan tutun da, merhametsiz bütün davranışlar sayın supporters?ın eleştirdiği güruhtan çıkıyor.

  Şüphesiz akledenler için burada bir ibret vardır. Sanırım yani. İşalla.

   
 10. legal olmayan işler için genelde zengin iş adamlarının kullandığını duyduğumuz ev tipi.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.