Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

24.03.2022 portekiz vs türkiye maçı

paylaş araştır

1. dünya kupası elemelerinde play off yarı finalinde bu akşam oynayacağımız maç. başlama saati emin değilim ya 22,30 ya da 22,45

portekizde savunmada eksikler var v ekaleci anthony lopes de yok. milli takımda ise muhtemelen uğurcan, zeki,merih,çağlar,caner,taylan,abdülkadir,kerem,hakan,cengiz,burak 11 i oynayacak.

2. burak yılmazın yıldızlaştığı!!! maç

3. bir egoistin yüzünden elendiğimiz maç. beyefendi milli takımı bıraktığını açıklamış.. ona da ancak 85 milyondan küfür yiyerek milli takımı bırakmak yakışırdı..

lağım medyası tahmin ettiğimiz gibi hemen destek olmuş.. ne desteği havaalanında suratına tükürülür bu adamın.. birkaç yıl sonra da bu fener düşmanını milli takıma antrenör yaparlar.. hırsızlık nedir nasıl yapılırın dersini verir artık gencecik çocuklara..

4. izlediğime pişman olduğum milli maçımız. oysa hiç fena da değildi takımımız, iyi de oynuyorduk.

sonra maçın en kritik anında yakalanan penaltıyı atma işini burak yılmaz'a verdiler, tamamen yanlış tercihti. zira daha evvel benzer bir çok kötü örneğini yaşatmıştı. şaşırtmadı bizi, başaramadı.

zor günlerden geçtiğimiz bu süreçte milletçe biraz tesellimiz olur diye umuyorduk, maalesef olmadı.

5. İyiki de izlemediğim bir maç kahrolurdum güzel oynayipta kaybetmek ..

6. Maçı kaybedince herkese benden beğeni gelsin psikolojik bir eylem

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.