1 2 3 4 5 6 7 8

slendergray

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

24 entry 3 konu hiç puanı yok
26.02.2019 00:03 son işlem tarihi takip etme takip et

bugün patlıcan yemedim diye kimse ölmüyor

yapıştığı koltuğundan sıyrılıp emekliye ayrılsa mecliste yediği yemekleri bir daha ömür billah göremeyecek bir kuklanın boş beyanı.

Kukla diyorum çünkü bunca senedir boş konuşmak dışında bir icraatı olmayıp milleti kendi gibi ayakta uyutmuş bir parti lideri, ruhu varsa ancak susturulmak için maması verilmiş koca bir bebek olabilir.

Şeyh Edebali vaktinde demiş ki, insanı yaşat ki devlet yaşasın. çukulata, püskevit yokluğundan patlıcan yokluğuna düştüysek şöyle bir eğri oturup doğru konuşma vakti gelmiş demektir. Çoluğun çocuğun "püskevit"ini geçtim, halkın rızkını kendi kanından olmayan göçmenlere dağıtan yolsuz partinin arkasında cumhur ittifakı zırvasıyla oy dileniyorsan senin milliyetçiliğin batsın.

son olarak şuraya tevfik fikret'ten iki mısra bırakalım:

"...

Yiyin efendiler yiyin, bu han-ı iştiha sizin,

Doyunca, tıksırınca, çatlayıncaya kadar yiyin!"

21.02.2019 09:30
 1. 20'lik diş

  dar bir çene yapısına sahip olduğunuzda, tam anlamıyla olması gereken yere yerleşmiş olsalar bile ara ara çenenin neresinde olduğu kestirilemeyen ağrılara ve çene genelinde kasılmalara sebebiyet veren diş.

   
 2. kan vermek

  kanı genel verici grubuna ait olup daha kendine yetmeyenlerin yapamadığı eylem.

   
 3. mehmet ali erbil

  ülkenin neşe rezervini bel altı espriler ve kadınlara sürünüp sürtünerek karşıladığı ve bunu normalmiş gibi topluma sunduğu için kalp krizi geçirmesine üzülmediğim olmasa da olur kişi.

   
 4. nar ekşisi

  çiğköftenin acısını öldürdüğünü düşündüğüm sos.

   
 5. menzil cemaati

  gavsın sarığının etrafındaki urgan mı diyeyim artık, bez parçasını kalabalıkta tutabilenlerin tövbe aldığına inanıp inandıran ve bunu kuranda "nasuh tövbe" olarak geçiyor diyip millete yutturan dini örgüt.

  spoiler