1 2 3 4 5 6 7 8

kabardino

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

434 entry 152 konu hiç puanı yok
07.10.2015 14:34 son işlem tarihi takip etme takip et

abdest

Hem manen hemde bedenen sıhhat kazanmaya vesile ibadet.

20.02.2015 18:03
 1. aziz sancar

  Biyokimya profesörü. Mardin'in Savur ilçesi doğumlu. İstanbul Üniversitesini bitirdikten sonra kısa süreliğine ülkemizde çalışmış daha sonrasında çalışmalarını daha iyi şartlarda yürütmek için abd'ye gitmiştir. Kuzey Carolina Üniversitesinde öğretim görevliliği yapmaktadır.

  2015 yılında nobel kimya ödülüne Dna onarımı çalışmalarıyla layık görülmüştür. Ne yazık ki ödül aldığı anda bir çok kişinin varlığından haberi olmadığı bu güzide bilim adamıyla alakalı türkçe kaynak bilgileri sınırlıydı, ilerleyen saatlerde hakkında bilgi edinilecek site sayısı artmaktadır. Ülkemize 2. nobel ödülünü kazandıran insandır.

   
 2. starbucks

  Los angeles'daki şubesinde ermeni müşterilerinin rahatsız olması üzerine her şubesinde ve belli bölgelerde ülke tanıtımı yapan bu şirket, türk bayraklı tanıtım afişini ermeni kökenli bu kişilerin rahatsız olması üzerine kaldırmış. Gözümde değerin yoktu şimdi hiç bir değerin kalmadı.

   
 3. su

  Değeri ne zaman anlaşılacak dediğim insan yakıtı. Bu kadar hunharca bu kadar bilinçsizce tüketim olamaz. Neyimize güveniyoruz da bu vurdum duymazlığı yapıyoruz. Parasını mı veriyoruz yoksa. Param var huzur var kafası heralde. Çoluğu çocuğu torunu yok anlaşılan hunharca kullananların. Birazda geleceği düşün be insan. İsrail'i beğenmeyiz, kişisel olarak hiçte sevmem fakat adamlar içilecek suyu denizden arıtıyorlar vede içiyorlar.

  Sanıldığı gibi suyu bereketli olan bir coğrafya da değiliz, tatlı su kaynaklarının gün geçtikçe azaldığı bir mevkideyiz. Dili olsa da konuşsa siz neyin kafasını yaşıyorsunuz diye.

   
 4. torku no 1

  ilk reyonda gördüğümde isim çalışması mı var acaba? diye sorgulatan, markaya bakınca da yaklaşık 1 sene evvel almak için tereddüt ettiren ama ülker çikolatalı gofret'e güzel rakip olacak tat da olan gofret.

   
 5. abdest

  Hem manen hemde bedenen sıhhat kazanmaya vesile ibadet.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam