1 2 3 4 5 6 7 8

slendergray

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

24 entry 3 konu hiç puanı yok
26.02.2019 00:03 son işlem tarihi takip etme takip et

black mirror

bandersnatch bölümü ile film-dizi dünyasına yeni bir soluk getirmiş seri.

yalnız ne yazık ki hiç hoşuma gitmedi. hangi opsiyonu seçersek seçelim şöyle en az 2 saatlik bir film bizi bekliyor sanıyordum. aksiyon katalım dedik, kaç kere öldük kaç kere mapusa girdik sayamadım. sonunda yine kendi belirledikleri senaryoyu seçiyorsunuz.

19.01.2019 23:44
 1. gıcık

  çam kozalağı.

   
 2. abrakadabra

  asıl telaffuzu avada kedavra; öldüren lanet olarak da bilinen sihirli sözcük. çekiciliğine vurulacağınız ancak seriyi izlerken küfürler savuracağınız bellatrix lestrange tarafından sirius black'e uygulanmış karşı koyulamaz lanet.

   
  (Bkz: harry potter)
 3. Recep Tayyip Erdoğan

  hala daha milyonların karşısına utanmadan nasıl çıkıyor, nasıl konuşuyor kişisi.

   
  (Bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
 4. pentagram

  sol framede instagram başlığını görünce bir hortlatayım dediğim başlık; türkiye'nin heavy/thrash metal dalında gururu, müzik gurubu.

  ancak geçtiğimiz yıl seslendirdikleri "sonsuz" parçalarındaki gökalp ergen ve ogün sanlısoy'un girişi ile erimiş hatta yapış yapış bir metal algısı oluştu bende (!). enstrüman olmasa ilk yarı olmamış hocam. -çöp demeye dilim varmadı.- ortalarda murat ilkan ipleri eline almış neyse ki... yine de dinlenir bir parça, önerilir.

   
  (Bkz: serbest çağrışım)
 5. rick and morty

  "hafızam silinse de aynı heyecanla yeniden izleyebilsem keşke" yeni nesil çizgi dizisi. geleceğe dönüş serisi karakteri emmett brown'a oldukça benzeyen rick ve torunu morty ile maceralarını konu alır. 3 sezonu ile benim için 20 sezonluk south parkı geride bıraktı, 4. sezonu dört gözle beklemekteyim.

  edit:imla

   
  (Bkz: south park)(Bkz: geleceğe dönüş)