1 2 3 4 5 6 7 8

qwerty1000

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

107 entry 2 konu hiç puanı yok
20.06.2016 15:22 son işlem tarihi takip etme takip et

19.06.2016 cumhurbaşkanının ünlülere verdiği iftar

buyursun herkes biraz yesin ve ortak olsun ki, bizim yediklerimiz kimsenin gözüne batmasın. Bu milletin evlatlarının emeğinin, vergisinin, ziyafet sorfalarında ihtiyacı olmayanlara harcanması, benim bildiğim tanımı ile (haram) günah işlenmesidir.

20.06.2016 09:39
 1. bol su içmek

  Sağlıklı yaşam için gerekliliği çokça dile getirilse de sonucu bol su dökmek olacak olan eylemdir.

   
 2. beşiktaş'ın şampiyon yapılacağı gerçeği

  2015-2016 futbol sezonu için fenerbahçe taraftarlarının ağzına doladığı bir tür yazım. Kişi, kendinden bilir işi..... Beşiktaş gibi şerefli takımlar "şampiyon yapılmak" nedir bilmezler. Onlara göre şampiyon olunur.

   
 3. yüksek sesle konuşmak

  Özel sektörde oldukça işe yarayan şeydir. Çok önemlidir. Ses tonu ve dinletme özelliği herşeyin önünde olabilir. İyidir, konuşun(ancak boş konuşmamak şartıyla)

   
 4. ensar vakfı

  Şahsi bir istismar(onlar öyle diyor) olayının ardından farklı meseleler ile ilişkilerinin olduğu öğrenilen hükümet destekli bir tür vakıf. bu şahsi olayın ardından mevcut iktidar tarafından öylesine korunmuştur ki, kendiside bir anne olan bakan tarafından o masum çocuklar gözardı edilerek, çocuklar hakkında tek bir açıklama dahi yapılmayıp direkt olarak vakfa sahip çıkılmıştır. Vakıf hakkında ilginç bilgiler ortaya çıkmaktadır. Mesela ilköğretim seviyesi için yurt açma yetkisi sadece MEB'de olmasına larşın(yasamız öyle diyor) bu vakıf tarafından yurtlar açılmış ve iktidar tarafından da desteklenmiştir. Ayrıca vergiden de muafiyet getirilmiştir(bunlar medyanın uydurmaları mı yoksa ?). İlişkiler karanlık vesselam. Bu vakıf, karşıt görüşlü hassas insanlar tarafından sosyal medyada oldukça yerinde eleştirilerde almaktadır. Şahi görüşüm çocukların o vakıflarda ne işi vardıdan öte, şuan o vakfa halen çocuk gönderen varmı onun merakı içerisindeyim. Uzun yazınca konudan sapıyorum sanırsam.

   
 5. münferit olayları bahane edip müslüman düşmanlığı yapmak

  Din kisvesine büründürülmüş ve iktidar sahipleri tarafından maddi çıkar ve menfaat sağlanan kurumların ahlaksızlıklarının, toplum tarafından eleştirilip menfaat ve çıkarlarının zarar görmesini istemeyen yine aynı zihniyet tarafından açılmış bir başlıktır. yayın yasağı getirilir, münferitlikten bahsedilir, kurumun hizmetlerinden bahsedilir, her zamanki gibi olayın üstünü kapatmak için "din düşmanlığı söylemleri" yapılır vs. ama bu kitle o kurumun hakkını gözettiği kadar o masumların hakkını gözetmez tek kelime etmez. sen el ele tutuşmayı bile eleştir, kız erkek yurtlarını ayıracağız vs söylemler geliştir sonrada senin o hizmet ehli kurumunda olan olayların üstünü kapat. şimdi bu kitleye sormak istiyorum. o masumlar büyüyüpte aynı meseleyi sergilerse bunun sorumlusu o elinde içki şişesi olanlar mı yoksa çocukları yurt odalarında beynini yıkamaktan vazgeçip bedenini yıkamayı tercih edenler mi olacak?