1 2 3 4 5 6 7 8

münferit olayları bahane edip müslüman düşmanlığı yapmak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. son günlerde yaşanan taciz olayının ardına saklanıp,bakanın söylemediği sözleri söylemiş gibi lanse etmek,her müslümanı tecizci gibi göstermek,ve de her nedense bu zihniyete sahip kişilerin büyük bir çoğunluğunun yaşantısının gayriahlaki sınırlarda olmasıda diğer bir boyut,açıkca islam düşmanıyız diyemeyenlerin bu tür münferit ve iğrenç olayları kullanması,hükümetin tecavüz ve vatan ihaneti konularında idam cezasını bir an önce getirmezse artniyetlilerin seslerinin daha çok çıkmaya devam edeceği durumdur.

   
 2. zaman zaman tekrarlanan,son günlerde yaşanan taciz olayı ile ayyuka çıkan,bu olayın ardına saklanıp,bakanın söylemediği sözleri söylemiş gibi lanse eden,bilinçli bir şekilde her müslümanı tacizci gibi gösteren söylem ve davranışlar bütünü.

  ortalığı velveleye veren bu ziniyet sanmayın ki tertemizdir,bu zihniyet pkk tarafından dağa kaçırılan 8-15 yaş arası 3000 genç kızı görmez, bu zihniyet açıkca sevişirim evlenmem hamile kalırım doğurmam,namus değil mi kirtlemeden duramam pankart açar,kadınlar gününde lgbt afişlerini sokaklara asar,ve yine mesela ağaç değil sen hala anlamadınmı diyen gezi zihniyetlilerin çadırlarda çekilen fotolarını unutmadık.bu zihniyet ülkemizin doğusunda ağalık ,töre kültüründen gelen kadını yok sayan zihniyeti yıllarca bize müsebbibi dindir diye yutturmuştu,ve yine bu zihniyet daha bir kaç ay önce kilisede 2000 çocuğa yapılan taciz olayını görmezden gelmişti.

   
 3. Kitlesel olarak "pornoma dokunma" mitingleri yapmış, "kimsenin namusu degiliz" pankartlariyla meydanlara fırlamış, her türlü rezalet ve ahlaksizligi yaşam tarzi haline getirmiş zihniyetin, üniversitelerde alkol satışının yasaklanmasını dahi protesto etmiş alkolik sapkinlarin vesayetlerini, saltanatlarini yerle bir eden bu toprakların tarihten beri gerçek hamuru ve mayasi muhafazakar kesimi karalama ve yaralama çabası.

  Bu arada her ulkede ve toplumda munferit vakalar vardir, hatta kiyasla en az olan toplum yine bizimdir. Tabi ki bunlar yine yanlış yapanları mazur gostermez, cezalarini da hafifletmez. En sert cezaya elbette ki carptirilsinar. Lakin, muhafazakar iktidari devirmek için seytanla ve her türlü terör örgütüyle işbirliği yapmış sapkinlarin oyunlarina da dikkat. Bu ülkeyi bir daha babalarinin çiftliği, halki da köleleri yaptirmayacaz. Geçti borun pazari...

   
 4. siyasal islamcıların yıllardır arkasına sığındıkları bahane.

  yahu bir konuyu da dine diyanete karıştırmadan değerlendirin de böyle durumlarla karşılaşmak zorunda kalmayın. müslümanlık adına daha kendinizin bile bilmediği konularda hemen refleks veriyosunuz. elin tecavüzcülerini savunmak pespayeliğine düşüyosunuz sonra haliyle.

  daha dün mecliste tecavüz olaylarının araştırılması için komisyon kurulmasını neden reddettiniz peki?? neden korkuyosunuz? islam düşmanı sizi eleştirmesin,gayri ahlaki yaşayış tarzında (?) olanlar sizi eleştirmesin, oy vermeyenler eleştirmesin, muhalefet eleştirmesin...kim eleştirsin abicim o zaman?? bir müslüman siz misiniz şu memlekette? müslümansınız diye her günahtan muaf mısınız?? tecavüz edemez mi müslüman bir öğretmen sizce? devreleriniz mi yandı adamın müslüman olduğunu öğrenince hayırdır??

  bakanın söylemediği sözler nedir ayrıca? örnek verin de bilelim. konuşmasını ben de dinledim. ve evet, bir müslümanı bırak, bir aile bakanı olmayı geç, bir kadın olarak tecavüze uğrayan çocuklar için empati kuracağına hala mahkemenin karar vermediği bir konuda, suçlanan bir kurum için empati kuruyor yahu. bu kadar da acizlik olmaz. sanane kurumdan vakıftan be kadın, sen görevini yap, çocukları koru böyle adamlardan diye var senin o koskoca teşkilatın. hala ne akla hizmet vakfı savunuyosun.? sana mı kaldı vakfa haksızlık yapılıyor olmasını düşünmek??

  biraz vicdanlı olması gerekenlerin, ondan daha önce biraz akıllarını kullanmaları gerektiğini gösteren durum. akılsız vicdan böyle şapşalca savunmalara neden oluyo çünkü.

   
  (Bkz: Akıl tutulması)(Bkz: tecavüzcüyü savunmak)
 5. Din kisvesine büründürülmüş ve iktidar sahipleri tarafından maddi çıkar ve menfaat sağlanan kurumların ahlaksızlıklarının, toplum tarafından eleştirilip menfaat ve çıkarlarının zarar görmesini istemeyen yine aynı zihniyet tarafından açılmış bir başlıktır. yayın yasağı getirilir, münferitlikten bahsedilir, kurumun hizmetlerinden bahsedilir, her zamanki gibi olayın üstünü kapatmak için "din düşmanlığı söylemleri" yapılır vs. ama bu kitle o kurumun hakkını gözettiği kadar o masumların hakkını gözetmez tek kelime etmez. sen el ele tutuşmayı bile eleştir, kız erkek yurtlarını ayıracağız vs söylemler geliştir sonrada senin o hizmet ehli kurumunda olan olayların üstünü kapat. şimdi bu kitleye sormak istiyorum. o masumlar büyüyüpte aynı meseleyi sergilerse bunun sorumlusu o elinde içki şişesi olanlar mı yoksa çocukları yurt odalarında beynini yıkamaktan vazgeçip bedenini yıkamayı tercih edenler mi olacak?

   
 6. nikahsız yaşamanın, açıkça sevişirim evlenmem demenin, lgbt yürüyüşünde pankart açmanın, üniversitelerde alkol satışı yapılmasının, 10-12 yaşlarındaki 45 erkek çocuğa, daha önce de çorum'da genç kızlara defalarca tecavüz edilmesinden daha kötü gören zihniyetleri bize tanıtan başlıktır.

  akıl alır gibi değil yahu, örnek olarak saydıklrınız nerdeeee, küçük çocuklara tecavüz nerde?? nasıl tecavüzü daha masum görürsünüz anlamak mümkün değil.

  sözün bittiği yer. partizanlık akılları nasıl da dumura uğratırmış örneği bu işte. mankurt gibi hala savundukları şeylere bak. sokaktaki masum, günahsız milyonla insan da hala savunuyor şu rezaleti. anlamak mümkün değil gerçekten.

  ne vakıfmış yahu. adamlara bak memleketi böldüler resmen.

   
 7. söylediğinize,çabanıza ,niyetinize bakmayan,esasen kendinin layık olduğu hakaretleri peşpeşe sıralayan zihniyettir.öyle gerektir ki akıl ve vicdan ne tacizi savunur,ne de taciz üzerinden güzel dinimiz islamı ve müslümanları karalama yapar.

   
 8. Komisyon 1400 yıl öncesine kadar araştırırsa biz milleti kandırmaya nasıl devam ederiz diye korkanların komik savunma mekanizmaları.

  Pedofili bunların karakteri

   
 9. bu işin dinle diyanetle ilgisi olmadığını anlayamamışların savundukları argüman.

  yahu bu vakıfa kötüdür demek sizi dinden çıkarmaz korkmayın. üç beş tane tecavüzcü buralarda barınıyorsa siz de bunları eleştiriyorsanız bu dininize zarar vermez. ama savunmak insanlığınıza da dininize de zarar verir, hem de en ağır şekilde verir. ayık olun biraz. kötüye kötüdür deyin yahu, defolsunlar içimizden, bu sapıklar yüzünden adımız lekeleniyor deyin bir kere de...

  kilisede 2000 çocuğa tecavüzü görmezden gelen de insan değildir. sizin iddia ettiğiniz gibi değil o olay. filmi bile yapıldı ayrıca, oscar bile aldı. spotlight filmin adı. uyandırayım.

  bizde çekilir mi böyle bi film sizce, böyle gazeteciler çıkar mı bu memlekette??

   
  (Bkz: Spotlight)
 10. valilikçe yapılan açıklamada ilgili kişinin vakıf üyesi olmadığı,2013 yılında 5 ay gönüllü öğretmenlik yaptığı söylendiğine göre ,asıl derdin vakıf değil asıl derdin bunlar böyledir,bunlarda pedofili vardır naraları atmak olduğu açıkca belli olan düşmanlık.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.