1 2 3 4 5 6 7 8

qwerty1000

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

107 entry 2 konu hiç puanı yok
20.06.2016 15:22 son işlem tarihi takip etme takip et

1 arap turist 5 rus turiste bedel

Bir otel yöneticisinin günümüz şartlarında turist kıyaslaması için yaptığı açıklamadır ve haklıdır da. çünkü defalarca şahit olduğum gibi ülkemize avrupa ve rusya'dan fakir kesim, arap diye tabir edilen bölgeden ise orta halli ve zengin kesim gelmektedir. Ayrıca değineceğim diğer nokta avrupalı ve rus turistler tatil için gelir. diğer taife ise tatilin yanında alışveriş için de gelmektedir.

17.06.2016 13:57
 1. çocuk istismarı ve tmbb

  mhp'nin ensar vakfı meselesi için çocuk istismarının araştırılması için meclise sunduğu önergenin akp'li vekiller tarafından hayır oyu verilerek engellenmesi ile tarihe kara bir leke bırakılmış konudur.

   
 2. deveden büyük fil var

  Erol Taş ve Cüneyt Arkın'ın bir filminde ilk duyduğum atasözümsü birşeydir. Büyüklük gösteren birisinin alt edilmesi ile alt edene atfedilen sözdür.

   
 3. namert

  bir tür olumsuzluk eki olan "na" ile mert olmayanlara yapılan yakıştırmadır.

   
 4. çağla

  Bir kız ismidir. İlk okuldaki platonik duygular hissettiğim sarışın ve mavi gözlü cici kızdır.

   
 5. internetten tanışıp evlenmek

  Sosyal paylaşım platformlarında bir şekilde aynı frekansı yakalayıp sonrasında ise paylaşımların artması ile reel olarak tanışıp bunu resmi olarak sonuçlandırmaktır. Gayet olabilir bir durumdur. Sonuç olarak internet yada gerçek yaşam, kişi iletişim kurabildiği ile zaman geçirir.