1 2 3 4 5 6 7 8

qwerty1000

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

107 entry 2 konu hiç puanı yok
20.06.2016 15:22 son işlem tarihi takip etme takip et

israil

Her ne kadar katil ve terörist devlet vs gibi yakıştırmalar ile anılsa da, bilimin ve teknolojinin doruklarına ulaşmış, küresel para akışlarını kontrol edebilen, vatandaşlarını her alanda ve her platformda koruyan, bize göre yanlış olsa da dini inançları uğruna tüm dünya ile sorun yaşamayı bile göze almış zulüm yağdıran bir devlettir. Cümle çelişkiler ile dolu gelebilir. Zulüm yapıyor olması devlet olarak yaptıklarını gözardı ettirmez.

14.08.2015 16:36
 1. game of thrones'un bitimine sadece 15 bölüm kalması

  yayıncı HBO tarafından dizinin akibeti hakkında bilgi verilmesidir.

  o kadar olay biriktirdikten sonra sonuçlarının kısa senaryolar ile geçiştirileceğini düşünüyor ve üzülüyorum.bazen hiç bitmese dediğim zamanlar olmuyor değil. senaryo ve yapım çok başarılı. adamlar çalışmış aga

   
 2. ama haksızlık bu

  calimero adlı çizgi film karakterinin sıklıkla kullanmış olduğu cümledir.

   
 3. 1 arap turist 5 rus turiste bedel

  Bir otel yöneticisinin günümüz şartlarında turist kıyaslaması için yaptığı açıklamadır ve haklıdır da. çünkü defalarca şahit olduğum gibi ülkemize avrupa ve rusya'dan fakir kesim, arap diye tabir edilen bölgeden ise orta halli ve zengin kesim gelmektedir. Ayrıca değineceğim diğer nokta avrupalı ve rus turistler tatil için gelir. diğer taife ise tatilin yanında alışveriş için de gelmektedir.

   
 4. de ki,andolsun seni başkan yaptıracağız

  Okumadığı şeye başkasının söylemi üzerine inanan ve bu yarım inancı ile küfre götüren(doğrusunu allah bilir) söylemlerde bulunan bir akp taraftarının cümlesidir. Zira okuyanlar bu cümle yapısının nerede ve nasıl kullanıldığını iyi bilir. başkanlık sevdalısı kişinin taraftarlarına ciddi manada sarhoşluk verici birşey içirdiğini yada hipnotizma gibi teknikler kullandığını düşündüren söylemdir. düşünceden ötesi ve reel olanı ise öyle bir talan var ortada, suyun akması için herkesin yerinde kalması gerekmektedir. Bu gereklilik ve menfaatin boyutları yandaşları şirke(doğrusunu allah bilir) kadar götürmektedir.

   
 5. Eminem

  parmağında yüzükleri kolunda bilezikleri olan adına türkü yazılmış bir hatundur.