1 2 3 4 5 6 7 8

beşiktaş'ın şampiyon yapılacağı gerçeği

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sezon başından bu yana uygulamaya her alanda konan ve adım adım planların işlenerek gerçekleştirilecek olan durum.

  kendini beşiktaş başkanı olarak gören tff başkanının döneminde zaten olması gerekendir. sezon boyu saymakla bitmez hakem hatalarıyla kazanılan maçlar,maç içindeki eyyamlar; maç dışı teknik direktöründen başkanına 7/24 ağlama seansları, her türlü ahlaksız hareketlerin cezasız kalması, sadece kendi maçlarına değil rakip maçlara da beşiktaş çocuğu hakemlerin atanarak beşiktaşın kazanması sağlanmaktadır.

  yıllardır bitmeyen hokomlordon on çon boz çoktok goygoyunun bitmesi gerektiğini düşünüyorum.

  sezon sonu yaklaşırken "her gördüğümde içimi titreten aslanlar aslanı yüce reisimle stad açılışına devam ediyoruz inşallah. maşallah sayın cumhurbaşkanım nefesimi kesiyorsunuz" minvalindeki konuşmalar yapılması da işin son noktasıdır.

   
 2. Beşiktaş'ın şampiyon olmasını çekemeyen insanların sürekli bir karalama politikası içerisine girmesi ile oluşan durum.

  bakarsın ve dersin ki; bu şekilde davranan ve şike davası ile gündeme gelmiş, bunu bir şekilde örtbas etmiş bir takımın, sürekli bu konuyu gündeme getirmesi gerçekten çok komik. hani sen temiz bir takım olursun, her şeyi hakkınla alırsın amenna, konuş konuşabildiğin kadar ama gözüken bir köy var ve bu köy o kadar ak değil.

   
 3. 2015-2016 futbol sezonu için fenerbahçe taraftarlarının ağzına doladığı bir tür yazım. Kişi, kendinden bilir işi..... Beşiktaş gibi şerefli takımlar "şampiyon yapılmak" nedir bilmezler. Onlara göre şampiyon olunur.

   
 4. beşiktaş taraftarlarının ağızlarından düşürmedikleri "şerefli ikincilik" olgusunu tam anlamıyla kendi takımlarının yaşatması durumudur.

  sezon boyu her türlü hakem hediyelerin yanında rakiplerine orta parmak hareketi çeken ahlak yoksunu oyuncularını da savunmalarıyla ne kadar "buraların" takımı olmadıklarını göstermektedirler. başkası olunca tü kaka,bjk olunca tertemiz lig.

   
 5. Beşiktaş'ın şampiyon olmasından korkan ve bunun için önceden gardını alan renklilerin bu yılki internet HAZEYANI. Her yerde yazılıp çiziliyordu, buraya ne zaman gelecek diye düşünürken gelmiş,hoş gelmiş.

  geçen yıl da bilmem seba sezonu diye Beşiktaş'ı şampiyon yapacaklar diye renkliler kendilerini yırtıyorlardı. Sonucu gördük kimin nasıl şampiyon olduğunu ama bu tipler attıkları iftira tutmamasına rağmen hala konuşuyorlar utanmadan. Bu sezon da Yıldırım Demirören Beşiktaş'ı şampiyon yapacak değil mi? Yahu bu adam 2012'den beri TFF Başkanı, Beşiktaş'ı bu süre zarfında kaç sezon şampiyon yaptı? Sıfır.

  Hakem hatalarından allah için söz etmeyin be. Bu ülkede vicdan sahibi her futbolsever en çok hakem hatalarının 1 galatasaray 2 Fenerbahçe'ye yaradığını çok iyi bilir ve itiraf eder. Bu sezon beşiktaş lehine yapılan hatalarla bile bu denge sağlanamamıştır. Kaldı ki Beşiktaş'ın şampiyonluk yolunda çekiştiği fenerbahçe'Nin bu sezon hakem hataları ile kazandığı puanlar öyle az buz değil. Örnek çok aAma önce ağlamayın renkliler.

  Tanım: kavram hatası içeren ve Beşiktaş'ın şampiyon olabileceği gerçeği şeklinde değiştirilmesi gereken başlık.

   
 6. bugün edin visca'nın aldığı karardır.

   
  (Bkz: edin visca)(Bkz: 09.05.2016 başakşehir vs fenerbahçe maçı)
 7. ah renkli medya, renkli hakemler ve acılı fenerim ah.. Lİgin en temiz ve şerefli takımına ve en çok hakemler tarafından puanları gasp edilen takımına çamur at izi kalsın anlayışla pislik sıçratma çabasıdır. Hakemleri de renkli lobileri de dize getiren takımdır beşiktaşk

   
 8.  
  (Bkz: hep futbol mu konuşacağız isyanı)
 9.  
  (Bkz: futbol içerikli başlıkların artık baymaya başlaması)
 10. hakemler ve bağlı oldukları kurullar sayesinde ite ite şampiyon yapılan,kendini barcelona gibi görüp kendi sahasında grubun "kendilerince" en zayıf halkası" dinamı kievi yenemeyen beşiktaşın arkasında destik hissetmediğinde nasıl bir takım olduğunu görüyoruz.

  tanım: geçen sen açtığımızda pislik sıçratma çabası olarak görülen ama haklılığımızı bugün yine gördüğümüz başlık.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.