1 2 3 4 5 6 7 8

Jariomardel

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

330 entry 2 konu hiç puanı yok
18.09.2016 00:43 son işlem tarihi takip etme takip et

elveda ya şehr-i ramazan

Bir sonraki ramazana kavuşmak dileğiyle hüzünlü bir vedadir. Öncelikle bu mübarek aya ulastiran Allah'a hamd olsun. Sonra da cümle isteyene, dileyene bir sonraki ramazana kavuşmayı da nasip eylesin inşallah.

04.07.2016 05:03
 1. 02.07.2016 italya vs almanya maçı

  Futbol aslinda basit oyun. Top gider gelir ve sonunda almanlar kazanır seklindeki ingiliz futbolcu sözünü doğru cikaran maçtır.

   
 2. gideceğim bu ellerden

  Gidecegim bu ellerden gayri duramam

  Verin benim sevdigimi onsuz yapamam

  Sözleriyle olağanüstü bir girişi olan ibrahim tatlıses türküsü. Zorunlu haller dışında ibrahim tatlises'ten başka müzik dinlemem. Bu eser de Ibo'nun müzik, ses ve yorumda kim olduğu konusunda ciddi ip uçları veren bir eser. Bu sesin tekrari yok. Kemal sunal'in tekrari olmadigi gibi.

   
 3. kadrolu öğretmenliği bırakıp ingiltere'ye bakkal işletmeye gitme

  Sürükleyici neden aşk acısı ise bu baglamda bir işe yaramayacak radikal karardır. Çünkü gittiğin yere aklını ve yüreğini de götürüyorsun. Oralara saplanip kalan şeyler, nereye gidersen git, seninle beraber geliyor.

  Bunun yerine daha farklı yere veya şehre tayin istenebilirdi. Araya mekan olarak mesafe koymaksa mesele, bu da aynı sey ama yine kurtuluşu kaçmakta bulmak doğru yaklaşım değil. Kactigin şey seninle birlikte geliyor çünkü.

   
 4. suriyelilerin vatandaşlık hakkı kazanması

  Şu anda televizyonda almanya-italya maçı var. Almanya takımındaki bir futbolcu türk. Hem alman vatandaşı hem de alman milli takımında oynuyor. O da bir göçmen çocuğu ve onun gibi milyonlar var. O halde şahsen bir sorun görmediğim durumdur. Vatandaş olmak demek aynı zamanda o ülkenin yasalarına bağlı olmak anlamina da gelir. Askere de gidilir, vergi de ödenir. Suç islense cezasi da çekilir.

   
 5. kötü ekşi sözlük yazarı

  Ekşi sözlük yazarlığını başka sozluklerde neden illaki vurgulama gereği duyduğunu anlamadığım kişidir. Ee madem o kadar üst düzey bir rütbe, orda takil bilader, demi ama? Başka sozluklere gidip acilin ben ekşi sözlük yazariyim demenin bence bir manasi yok Ayrica artik herkes ekşi sözlük yazari ve ekşi sözlük' ün kendisi de son haliyle hiçbir kaide, kural, format, ahlak, ilke ve saygının kalmadığı bir çöp yığınına dönüşmüş durumda. Evet, format bile artik yok yani.

  Valla söz meclisten dışarı, kimseyi kasten bunu demiyorum ama ben de ekşi sözlük yazariyim halen de aktif hesabim var. Buraya gelip ben ekşi sözlük yazari filan rollerine burundum ama kimse iplemedi. Helal olsun dedim,burası gerçek bir mekanmis. Ekşi sözlük hesabımı dondurup buraya geldim. Aslinda mutluyum da. Burasi az ama öz bir yer. Gündemdeki mevzuları okumam gerektiği kadar okuyorsun. Temiz, nezih ve kaliteli. Bir anda bir yığın çöp dağına maruz kalmiyorsun.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam