1 2 3 4 5 6 7 8

KandakPC

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

46 entry 7 konu hiç puanı yok
27.04.2016 15:14 son işlem tarihi takip etme takip et

günün ilk çayı

insanın dinlenmiş bedenine dinlenmiş bir ruh eklemesini sağlayan ruhun ve bedenin turk tutkusuyla bezeli gıdası.

19.04.2016 09:51
 1. Kelimelerin yanlış yazılmasına rağmen doğru okunması

  beynimizin mükemmel yapısından dolayı bilinç altına yazılmış şeylerin otomatik olarak bilinçsizce yapılması sebebiyle olan olaydır.

   
 2. Çerkes Cengiz Şıklaroğlu

  1983 yılında çerkes bir aileden doğma olup sürgün bir aileden gelmiştir. eğitim hayatına türkiyede başlamış olup anadolu lisesi sınavlarında ilk 100'e girerek üsküdar anadolu lisesini kazanmış sonrasonda öss sınavlarına girerek ilk 1000'e girerek başarılar zincirine erken yaşta bir yenisini ekleyerek itü uçak ve uzay mühendisliği bölümünü kazanmıştır.

  "çocuk işçilere herkes karşı çıkar ya, ben çıkmam. insan erken yaşta başlamalı çalışmaya. bende çocuk yaşta başladım." sözlerinin sahibi cengiz bey ilkokul yıllarında üsküdar sahilinde olta atanlara çapari bile sattığını söylemiş hatta üniversiteye geldiğinde acıbadem'de birde otopark işletir vaziyette olduğunu da sözleri arasında yer vermiştir.

  profesyonel iş hayatına üniversite yıllarında edindiği tecrübelerle yola çıkmış genç iş adamı "cesaret tecrübeyi öldürür ve yeni her zaman eskiyi yener" sözleriyler baş koyduğu yolda "benim diğer girişimcilerden farkım yenilikçi olmam. kurumsal firmalardaki "fütürist" kadrolara pek inanmam. sonradan öğrenilmez, doğuştan gelir. batan firmaların büyük çoğunluğu havalı kadrolarla çalışıp, eski sistemleri uygulamaya devam ediyorlardı. sektörün tecrübeli isimlerini dinlemek yerine seri üretim işini keşfetmem, herkesin 5 tekne sattığı dönemde 50 tekne satmamı sağladı." sözleriyle türkiye hatta dünyada ismini geçirmiş olmanın haklı gururu içinde olduğunu belirtirken "bu dünyanın ¾'ü su, denize kıyısı olan yüzlerce ülke var. doğru adımlar atıldığında yat sektöründe başarısız olmak zor." sözlerini de açıklamasına eklemeden geçemiyor.

  çıkış noktası "angel yachts" olan ve büynesine kattığı toplamda 8 markanın bulunduğu "angel group" cio'su cengiz şıklaroğlu formula 1'in patronu "berni ecclestone"un "şirketlere cumhuriyet yaramaz, en başarılı rejim diktadır." sözlerini düşünce yapısıyla benimsemiş, "ben angel yachts'ı başlattığım günden beri aynı yöntemle çalıştım. bugün angel group çatısı altında 8 marka olmasına rağmen sistemin tek yöneticisiyim. bu durumun işlerimizdeki başarıya etkisini görmezden gelemem." sözleriyle kariyerinin yöneticilik potansiyelini ortaya koymuştur.

  bünyesinde bulundurduğu sektörleri ise:

  "Amiral gemimiz angel yachts. piyasada türkiye'nin tekne fabrikası olarak adlandırılan bir firma. satış adetleri bakımından türkiye'de kendi sınıfının lideri konumunda. zaten o nedenle, bazıları denize imza atar diyoruz." sözleriyle sektördeki yerini vurgulayan cengiz şıklaroğlu bünyesindeki sektörleri "Bunun dışında angel vip markamızla lüks tekne ve otomobil kiralama, angel energy markamızla rüzgar türbinleri ve pil ithalatı, angel organics markamızla organik tohum ithalatı üzerine çalışıyoruz." "seçkin kozmetik ve kişisel bakım markalarının perakende satışı üzerine faaliyet gösteren altın kanat, bugüne kadar başladığımız en ciddi e-ticaret girişimi." olarak anlatmıştır...

  "ilerki zamanlarda siyasete de atılacağım" sözlerini yerine getirmiş olup:

  cengiz şıklaroğlu 2013 yılında sivas bölge bağımsız milletvekili olarak adaylığını koymuş ve 49440 oy alarak dönemin en çok oy alan bağımsız adayı olmuş ancak ana muhalefet partisi chp'den 6 milletvekilinin ysk ya yaptığı "askeri casusluk, örgüt üyeliği, devlete ait gizli belge bulundurmak, kişisel verileri hukuka aykırı şekilde tutmak ve yargılanma sürecinin 4 hazirandaki mahkemeden beraat alamadığı" gerekçesiyle yapılan itirazlar sonucu milletvekilliği adaylığı düşürülmüştür.

  Bir arada lenf kanserine yakalanmış olan cengiz şıklaroğlu'nun kanseri yenmiş olduğu da bilinmektedir.

  cengiz şıklaroğlu'nun hakkında söylenenler arasında en çarpıcı olanın ise ikşi sözlük yazarlarından birinin yazdığı entry de açıkca ortaya konuluyor ki; "bir adama silah tutmaya arbi barayev çeçenistan'da öğrrettiyse, manevi babası oğuz korukır mafya raconunu öğrettiyse, abisi de sefat peker'se, hocası muhsin yazıcıoğluysa, fikir ortağı aytunç altındalsa karşısına geçer ceketimi ilikler, ellerinden öperim." olmuştur.

  ...

  hakkında açılan "bir devlet başkanına suiklast düzenleme" davasından beraati ile 2016 şubat ayında türkiyeye çerkes ve türk bayrakları ile tekbirler eşliğinde karşılandı.

  m.milliyet.com.tr/havalimaninda-boyle-karsilandi-gundem-2195307/

   
 3. kalite standartları gereği kayıt edilen görüşmeler

  müşteri - destek birim arasındaki "muhabbetin" boyutunu taraflar arasındaki herhangi bir şikayet veyahut yasal gereklilikten ötürü "ifşa" durumudur.

   
 4. bakan oğlunun kumar masasında görüntülenmesi

  kişilerden ötürü kitleleri harcayanların "ben bilirim benim görüşüm bilir benim görüşüme aksi herkes pisliktir. bire bin hopbala hepsinin tepesine in" tarzı söylemlerin çokca gündeme gelmesini isteyen azınlık bir grup insanın başka görüşteki bir insan toplulluğunu içindeki çürük yumurtalar sebebiyle tamamını kendileri gibi görme çabalamacalarına şahit olduğumuz durumdur.

  o çocuğun babası başka bir din mensubu olsa akp li olmasını değiştirmeyecek. peki o zaman ne diyecektiniz acaba. akp çok mu iyi elbette hayır ama böyle yok şunun çocuğu bunu yaptı yok şunu yedi şunu içti şura gitti... küçülmeyin daha fazla breeeeeee....

   
 5. bakan oğlunun kumar masasında görüntülenmesi

  HER BAKAN OĞLU/KIZININ başına gelebilecek olay.

  şimdi bir akp li bakanın oğlu kumar oynuyor diye akp nin kumarbaz olduğunu iddia edecek yazarlar da görüyorum. hani aklımda deli sorular var mesela her peygamberin çocuğu da peygamber olmuyor bilmem anlatabildim mi. ayrıca kumara kötü gözle bakanların sokaklarda insanların soyunmasına saygıyla bakmaları çelişkidir bence. soyunana lafın yoksa kumar oynayanı görmen dahi tereddütsüz ahlaksız ve haysiyetsiz olduğunun açık beyanıdır...

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam