1 2 3 4 5 6 7 8

mahmutgp

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

37 entry 9 konu hiç puanı yok
12.08.2020 01:17 son işlem tarihi takip etme takip et

24 haziran cumhurbaşkanlığı seçimleri tahminleri

bir tahmin de benden:

RTE: 48,8

Mİ:28,6

MERAL:12,3

TEMEL:1,1

SELO:8,4

DOĞU:0,8

Neye dayanarak böyle bir tahminde bulunuyorum? Sandalyeye.. kıçımdan salladım lann. kaale almayın.

15.06.2018 01:31
  1. cemil bayık

    Twitter aleminde sihalar tarafından gebertildiğine dair haberler var.. inşallah doğrudur..

     
  2. kebapçı celal

    acımasız gaddar, gayri meşru işlerin baş kahramanı olup tüm işlerini kebapçılık altında yürüten içerde dizisi baş karakteri.

     
  3. Yalakalık

    Yargıtay 18. ceza dairesinin hükmüne göre birini itham etme durumunda suçlu olunan eylem.

    https://www.memurlar.net/haber/906529/yalaka-sozu-hakaret-sayildi.html

     
  4. jet imam

    hiç bir işini doğru düzgün yapmayan, her işinde hile hurdaya başvuran necip milletimin işe yaramaz imam tipidir. namazın allah katında makbul olanı hızlı olanı değil, tadili erkana riayet edilip ihlasla, huşu ile kılınanıdır. kul nazarında belki hızlı namaz kıldırmak makbul olabilir ki bu da imamın imanını tehlikeye atar. çünkü ibadetlerde aslolan allah'ın rızasıdır. cemaatin rızası değildir. ibadetlere allahın rızasından başka bir rızayı sokarsanız o zaman buna riyakarlık denir ki allah korusun iman tehlikeye girer.

     
  5. ekrem imamoğlu

    An itibariyle istanbul'un en kısa süreli belediye başkanı olma rekorunu elinde bulunduran kişi.

    İşte İstanbul'un belediye başkanları ve görev süreleri:

    Ali Haydar Yuluğ - (15 Nisan 1923 - 8 Haziran 1924) : 1 yıl

    Emin Erkul - (8 Haziran 1924 - 12 Ekim 1928): 4 yıl

    Muhittin Üstündağ - (14 Ekim 1928 - 4 Aralık 1938): 10 yıl

    Lütfi Kırdar - (8 Aralık 1938 - 16 Ekim 1949): 10 yıl

    Fahrettin Kerim Gökay - (24 Ekim 1949 - 26 Ekim 1957): 8 yıl

    Kemal Aygün - (11 Temmuz 1958 - 27 Mayıs 1960) : 2 yıl

    Haşim İşcan - (10 Aralık 1963 - 11 Mart 1968): 5 yıl

    Fahri Atabey - (8 Haziran 1968 - 9 Aralık 1973) : 5 yıl

    Ahmet İsvan - (14 Aralık 1973 - 11 Aralık 1977): 4 yıl

    Aytekin Kotil - (14 Aralık 1977 - 12 Eylül 1980): 3 yıl

    Bedrettin Dalan (26 Mart 1984 28 Mart 1989): 5 yıl

    Nurettin Sözen (28 Mart 1989 27 Mart 1994): 5 yıl

    Recep Tayyip Erdoğan (27 Mart 1994 - 6 Kasım 1998): 4 yıl

    Ali Müfit Gürtuna (12 Kasım 1998 - 1 Nisan 2004): 6 yıl

    Kadir Topbaş (1 Nisan 2004 - 22 Eylül 2017): 13 yıl

    Ekrem imamoğlu (17 nisan 2019-6 mayıs 2019 ): 20 gün

     

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam