1 2 3 4 5 6 7 8

Jariomardel

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

330 entry 2 konu hiç puanı yok
18.09.2016 00:43 son işlem tarihi takip etme takip et

imralı'dan haber alamazsak gerginlik tırmanır

Devletin hiçbir sekilde yüz vermemesini gerektiren cirkin tehdit. Daha birkaç gün önce ilgili yerden gelen silahsizlanma kongresi toplayin talimatını sen kimsin diye geri çevirmiş terörist bir yapilanmanin birdenbire imrali aşkına düşmesi, sadece gerilim çıkarmak için aranan bir bahanedir ve bu simarikliga devlet asla prim vermemelidir.çünkü bugüne kadar hep böyle cirkinlik yapa yapa istediklerini aldilar ve artik onlara kaos cikarmanin bir bedeli olduğu ogretilmeli.

06.09.2016 00:17
 1. çaylakken bi anda yazar olmak

  Henüz beni kapsayip kapsamadığını anlayamadigim duygu. Ne yazar ne de çaylak olduğuma dair bir emareye henüz rastlayamadim. Belki de acemi olduğum için ben henüz sözlük kullanimina tam hakim degilim ama sözlüğün de ergonomik bir kullanimi olmadığı kesin.

   
 2. Orhan Pamuk

  İyi bir yazar olmasina rağmen nobel ödülünü girdigi siyasi polemik sonucu almış olduğunu düşündüğüm kişidir. Kitaplarinda sıra dışı olan şey, anlatım dilinden ziyade kurgudaki ustalik ve olay orgusundeki gizemdir. Yine de yurt dışına kacmak zorunda kaldığı atmosferi unutmasaydi, iyiydi.

   
 3. pkk'lı cenazesini almaya giden milletvekili

  Hdp'nin varlik nedeni ve misyonu zaten pkk'nin ayak işlerini yapmak oldugundan kendisi için sasirtmayan durumdur. Asil üzücü olan devletin tutumudur. Bu insanlara pkk ayakçiligi yapsinlar diye mi maaş ödeniyor yani.

   
 4. atilla taş'ın chp'nin ağır toplarını sollaması

  Chp'nin atilla taş'a kalmasından daha kötü olmayan durum.

   
 5. hastane

  Türkiye' de sadece son yıllarda insanın gidesi geldiği sağlık alanindaki hizmet kuruluşu. Eskiden hastalanmak ayrı bir dert, hastaneye gitmek ayri bir dert ve daha daha da kotüleşip geri dönmek ayrı bir dertti. Çok şükür kabus bitti.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam