1 2 3 4 5 6 7 8

İnsallahmemurum

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

1,022 entry 51 konu 60 puan
25.06.2019 23:22 son işlem tarihi takip etme takip et

puding

Tatlı krizini bastıran yiyecek. En sevdiğimdir.

25.06.2019 23:22
 1. Kim neyden çok bahsediyorsa onda ondan yok

  Son zamanlarda doğruluğundan emin olmaya başladığım söz. Dikkat edin, kim şereften, doğruluktan, haysiyetten(bu özellikleri örneklerle çoğaltabiliriz), bahsediyorsa bir yerden patlak veriyor. Bu durumla daha çok siyasi yüzlerde karşılaşıyoruz.

  Tabiki doğru bilinen, kendince yorumlanan konularda kimseye bir şey dediğimiz yok. Yalnız ağızda pelesenk etmenin de bir manası yok. Bir kere söyledin mi, tamam bitti gitti! Sürekli bir konu etrafında döndüğünde, açık vermek kaçınılmaz olur.

  Sen Neysen osun.

   
 2. şu an çalan şarkı

  Bir klibi izlerken keşke sonra "mariah carey" çalsa deyip, klipten sonra "mariah carey - hero" klibinin çıkmasıdır. Keşke başka bir şey dileseymişimdir.

   
 3. hayal kırıklığı

  Hayranı olduğun kişinin aslında, hayran olduğun özellikleri taşımadığı gerçeğini ögrendiğin, anladığın an, durum.

   
  (Bkz: hüsran)
 4. akşam dışarı çıkmak için eşinden izin alan kadın

  "Akşam dışarı çıkacağını, eşine bilgilendiren kadın" olarak değiştirmek istediğim konu başlığıdır. Erkek de öyle yapmıyor mu zaten. Sadece önceden yapılan bir plan varsa güme gitmesin, hatırlatılsın, diye belirtilmek isteniyordur.(gülümseme)

   
 5. İnsan ilişkilerinde sık yapılan hatalar

  Her insanı sıradan zannetmektir. Oysa ki her insan özeldir. Yaşanmışlığıyla, tecrübesiyle, yalanıyla, doğruluğuyla, güzelliğiyle, bıkmışlığıyla, eksikliğiyle, muhtaçlığıyla... Her insan başkadır. Onu bizim gözümüzde, en önemli yapan ise, sizin o kişiye nasıl bir anlam yüklediğinizdir.

  Karşındaki kişinin ilk önce dışını görürsün evet, ama ona fırsat verip içindeki can'ı gördüğün zaman, duvarların nasıl ortadan kalktığına şahit olursun.