1 2 3 4 5 6 7 8

İnsallahmemurum

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

1,036 entry 51 konu hiç puanı yok
10.02.2021 03:22 son işlem tarihi takip etme takip et

sözlüğü güne çevirmek

Bi en sevdiğimdir. Adam başı kaç veriyoruz, kaç kişiyiz, sıra bana çabuk gelmeyecekse, döngüye girmem dediğim başlıktır. Yok mu arttıran, satıyorumm, satıyorumm, sattımm. O değil de burada ne kısır partileri yapılırdı seneler evvel. Yok yok, ağlamıyorum, sadece gözüme toz kaçtı.(gülümseme)

06.03.2020 02:27
 1. ikinci el araç alacaklara tavsiyeler

  Aracı, araç sahibiyle birlikte, sanayide çalışan aile dostuna götürdüğün zaman araçla ilgili sıkıntılar ortaya dökülecektir, dediğim konu başlığıdır.

   
 2. insanın kusurunu aramak

  Kişi Kendindeki kusurları görmezden gelmek için başkasında da bir kusur arar. Kendi içinde kıyaslama yapar, elimine eder. Ortaya bir sonuç çıkarır. Çıkan sonuç ise evet hep bir kusur vardır. Ama sonunda ya kabullenilir ya kabullenilmez.

   
 3. kendi kendine konuşmak

  Kişinin telkin yaparken bulunduğu durum. İç dünyaya dönüş adımlarından bir tanesi. Kendi kendine konuşandan korkmayınız efenim, emin olun en mantıklı düşünendir o.(gülümseme)

   
 4. yabancı yapımları alt yazılı izlemeyi tercih eden insan

  Filmin ruhunu yakalamak isteyen insandır. Dublajdaki sahtelik ona itici gelmektedir. İyi yapılan dublaj tahammül edilebilir. Lakin çevirirken bazı kelimelere sansür uygulanması(o kullanılan kelimenin türkçe karşılığı yerine başka kelime kullanılması) tekrar alt yazıya geçmene neden olmaktadır.

   
 5. borcam
   
  (Bkz: bakın burası çokomelli)