1 2 3 4 5 6 7 8

brugge

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

73 entry 141 konu hiç puanı yok
09.04.2019 21:59 son işlem tarihi takip etme takip et

Futbol takımlarının mali sorunları

Mart ayında futbolun gündemini meşgul eden saha dışı koşullar, ancak sahadaki atmosferi de etkileyecek koşullardır. 2 büyük kulübün belirli günlere kadar olan ödeme yükümlülüklerini yerine getirememesi durumunda alacakları yaptırımlar (en büyük devlet bankasının onca kurtarma operasyonuna rağmen). Ayrıca bugün yayınlanan bir habere göre de 3. büyük kulübün de dolarla almış olduğu borçlar ve artan kuru bahane ederek gelecek sezon daralma yaşayacağını belirtmesi üzerine yaşanan sıkıntılar silsilesidir. Başarı gelse bile taşıma suyla olmayacağı kesin bundan sonra...

30.03.2019 16:04
 1. evlendikten sonra kilo almak

  İlk yıllarda Gidilen gelinen yoğun misafirliklerden kaynaklandığını düşündüğüm sorun. Gidilen her misafirlikte ya da eve her misafir geldiğinde şerbetli hamur tatlıları yenilirse gayet doğal. İlk yılki Bayram ziyaretleri de bonus.

   
 2. Michael Douglas

  Adamdır.The Game ve Disclosure da iyi fimleridir. Catherine Zeta Jones yengemizle evlenmişti ama yanlış hatırlamıyorsam o ilişki de sona ermişti.

   
 3. SANALDA BAŞLAYIP reelde devam etmek

  Bazen sanalda yarıyı geçip reelde bitirme sonucunu doğuran ilişki tipidir. Çünkü sanalda o kadar çok sorular ve konular açılır ki gerçek kısımda tanımak adına yaşanacak heyecanlanacak pek bişey kalmaz, Bazen sanalda ben şuyum buyum diye çok hava atıp kişi kendini olduğundan farklı gösterince, gerçekte öyle olmadığı anlaşılınca ister istemez soğur insan.

   
 4. gel birazcık sola doğru

  Sana doğru şarkısında geçen bir kısım.

   
 5. dinozor

  Ankara'da ankapark ve gönül belediyeciliğinden kalan 10 milyon liralık israf. Senden bana son kalan bir kaç dinozor ve bir park şimdi...