1 2 3 4 5 6 7 8

koalaa34

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

104 entry 1 konu hiç puanı yok
07.08.2021 18:26 son işlem tarihi takip etme takip et

vişne reçeli

Labne ile ikisi çılgın bir ikili olabiliyor.

07.08.2021 18:16
 1. özlem

  şu sıra hissettiğim çok baskın duygu. neye ya da kime değil de eskiye olanından hani. daha saf ve temiz insanların da olduğu, daha az olaylı belki, daha az çıkarın döndüğü çokça doyamadığımız ya da alamadığımız zamanlara. içimizi acıtan bunca şeyin üzerine benim hissedebildiğim sadece bu. en kötüsü de belki şanslı olanlar üzüntüleri, yaşanan bu şaşkınlıkları, kargaşayı tek başına değil de bir gönül yoldaşı ile atlatırdık biz yalnız olanlar tek başına her cephede, kendimiz için mücadele ediyoruz. kötü insanlarla ve kötü fikirlerle mücadele ederken, hayatın pahalılığı ile bir yandan savaşıp bir yandan ruhlarımızı dire tutmanın derdine giriyoruz. hayat özlem hissini bolca yaşatıyor bize bu günlerde. ben ve benim gibilere..

   
 2. sohbet edilen kişiyi hatırlamamak

  yaşla birlikte kendimde artık balık hafızalı olduğumu düşünmeye başladım. isimler ya da simalar birbirine karışmaya başladı, yaşlılığımı göremeyeceğim bu gidişle.

   
 3. Göbeklitepe

  atiye adlı netfilx dizisinde gizemli senaryosu ile buraya dikkat çekilmek istense de oyunculukların güdüklüğü ve senaryodaki hatalar sebebiyle sadece merakları üzerine çekmekle kalmıştır. işin aslında bu denli kıymetli bir veriyi ciddi bir organizasyonla ülkeye ve tüm dünyaya tanıtmak varken, elimizdekileri yine güzel kullanamamış olmanın verdiği acı ile 3. sezonunu izledim dizinin. şayet yakıp yıkılmazsa bir gün canlı görmeyi istediğim kıymetli uygarlıktır benim için.

   
 4. negatif enerji

  enerji vampiri demek mümkün öylesine. cidden bazısının aurası o kadar negatif sinyaller yolluyor ki size, istediği kadar gülüp şirinlik yapsın o enerjinin üzerine geçemiyor. günün sonunda ise sizin enerjiniz tükenmiş olurken onlar sizden aldıkları ile dört köşe vaziyette oluyorlar.

   
 5. artan sıcaklıklara klimaların etkisi

  an itibariyle istanbul'da bir yerde hiçbir faydası yoktur. sinek kaçırmak için bir faydası olur ümidini taşıyorum sadece.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam