1 2 3 4 5 6 7 8

negatif enerji

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Bazı kişi ya da nesnelerin çevresine yaydığı düşünülen huzursuzluk, mutsuzluk, şanssızlık, kötü birşeyler olacak hissi olarak tanımlanabilir.

  Kişi, her ne kadar pozitif enerji ile yüklü olsa da 'yapamazsın, edemezsin, olmaz, kötü' kelimeleri dilinden düşmeyen bu tip negatif enerji dolu insanlarla bir araya geldiğinde, anında ibre tersine dönmeye başlar ve pozitif kişi negatif kişiden olumsuz etkilenir. Maalesef çok nadirdir ki negatif kişiler pozitif kişilerden olumlu etkilensin. O yüzden çevresine negatif enerji salan kişileri doğru analiz edip, mümkün olduğunca bu kişilerle iletişimi sınırlı tutmak gerekir.

   
 2. şuan üzerimde olan enerji pozitife çeviremiyorum can sıkıntısı, bunalma iç daralması..

   
 3. enerji vampiri demek mümkün öylesine. cidden bazısının aurası o kadar negatif sinyaller yolluyor ki size, istediği kadar gülüp şirinlik yapsın o enerjinin üzerine geçemiyor. günün sonunda ise sizin enerjiniz tükenmiş olurken onlar sizden aldıkları ile dört köşe vaziyette oluyorlar.

   
 4. kaçtıkça kovalayan enerjidir. yakamızı bırakmadı gitti. hangi ortama girsem bir negatif enerji alıyorum. pozitif enerjili biri iken resmen enerjimi tükettiler. sivrisinek gibi emdiler de emdiler.

   
 5. Haksızlık yapana gününü gösterince yerine gelen enerjim pozitif enerji.

  İçimde kalırsa negatife dönüyor.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam