1 2 3 4 5 6 7 8

KandakPC

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

46 entry 7 konu hiç puanı yok
27.04.2016 15:14 son işlem tarihi takip etme takip et

kalite standartları gereği kayıt edilen görüşmeler

müşteri - destek birim arasındaki "muhabbetin" boyutunu taraflar arasındaki herhangi bir şikayet veyahut yasal gereklilikten ötürü "ifşa" durumudur.

21.04.2016 11:52
 1. boş işler

  yapan kişinin dahi herhangi bir çıkar-yarar ilişkisi açısından kazanç elde etmediği "işler bütününe" verilen ad.

   
 2. münferit olayları bahane edip müslüman düşmanlığı yapmak

  iki farklı tarafın birbirini farklı değerler dizisi sebebiyle suçlamasını ortaya koyan durum.

  aslına bakarsanız iki taraf diye adlandırmam yanlış lakin artık durum sandığımız kadar basit mi? evet bence basit. yıllardır bu ülke için iki şey öğrendim. bence bu ülke tamamen tüm değerler tüm görüşler ve tüm o kural denilen bozuntular bertafar edilerek yeniden inşa edilmeli. bana bu yazdıklarımdan dolayı kızabilirsiniz. hatta kiminiz vatan haini kiminiz islam düşmanı kiminiz de aptal diyebilirsiniz. ama emin olun bu ülke her iki taraf içinde horoz dövüşünden öte değil.

  fazlaca inançlı bir ailenin iyi eğitim almam için yıllarını çürüten bir anne ve babanın en büyük çocuklarıyım. dediğim gibi ailem inanÇlıydı. lakin ben dindar biri değilim. bir ara ateistlik dahi bir Çok konuma girmiş çıkmış ve sonunda şu an olduğum konuma gelmiş kişiyim. ve benim savunduğum şey artık birileri müslüman diye onları "barbar, dağ adamı vs gibi söylemlerle yargılayıp onlara pislik muamelesi yapılmaması gerektiği. keza diğer taraftan; dindar(inançlı) olmayan kimselerin de aynı muameleyle karşı karşıya olması da ayrı bir ironi.

  dünya da herkesin tamamen inançlı olduğu bir ülke yok. olmak zorunda da değil. lakin inançlı olanların hakaretler, kötü söylemler vs durumlarla karşılaşması da adil değil. bir entry de gördüğüm şu söylem bence tamamen doğrudur. #13eu "SUÇLULARI CEZALANDIRMAK YERİNE, HANGİ KURUMDA KALIYOR BU ADAM TAMAM O KURUM, VAKIF SUÇLUDUR." yine aynı entry de okuduğum son cümle "bir tane çürük elmanın vebali diğer kişilere yapıştırılma-" malı.

  öte yandan yine başka bir entry de okudUğum bir söyleme katılmamak elde değil. müslüman bir ülkede yaşıyoruz. önünüze çıkan ilk 10 kişiye sorun kafadan 7 si müslümanım diyecek noktaya gelmişiz. ve bu ülkede katiller hırsızlar tecavüzcüler dolandırıcılar daha sayamadığım binbir türlü suç işleniyorken, müslüman yapmaz diyemez kimse. yanındaki soyunuyorsa bunun da çözümü var. kimse bakma, öte git, ortamı terket de diyemez. açarsın anayasayı her şeyin karşılığı var. bu ülkede ölmüşlere küfür etmek bile yasakken, farklı farklı değerleri alaşağı edip küfürler savurmak da serbest. hani öyle de garip bir ülkede yaşıyoruz.

  tüm bunlardan diyeceğim tek bir şey var. herkesin dini kendine. herkesin ahlaki durumu da kendine. bir şey yaparken vicdanın el veriyorsa yap. yasalarda engellemiyorsa yanında durandan da sanane karşında durandan da.

  BENİM DİNİM VİCDANIMDIR ARKADADAŞ...!

   
 3. Network Marketing

  klasik ticaret sisteminden farklı olarak satıcının o an elinde olan yada olmayan ürün veya hizmeti tanıtım yaparak satış yapmaya çalıştığı satış yöntemidir.

   
 4. Bip

  tv lerde duyduğumuz +18 veyahut ağır argo kelimelerin yayın yasaklarına uydurulması için kullanılan sansür sesi.

   
 5. NASIL birisin sorusu

  sorana sorulan tarafından aval aval bakılmasına sebep olabilecek soru.

  - biri bana nasıl birisin dese ne cevap verebilir ki? hayır yani "gay" desem o da aptal gibi kalmıcak mı? daha mütevazi şeyler sorun arkadaş