1 2 3 4 5 6 7 8

Lord of the flies

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. siteyi aktif kullandığımdan beri, duruşuyla, kişiliğiyle, edebiyat sevdası ve sonsuz bilgisi olan çok değerli bir insan. hep güzel insanlarla karşılaşman dileğiyle Muşlu Lordumuz..

   
 2. hem sözel hem sayısal zekasını eşit oranda kullanabildiğini düşündüğüm forumdaş

   
 3. Tatar çölü kitabının hayatımdaki yerinden mütevellit dikkatmi çeken ismi evrilmiş yazar. İletilerini samimi buldugum, çaylaklığının sona ermesini dilediğim yazarımız. Severim.

   
 4. #1822

  gözümün profil linki aradığı konu

  hani bakiiim kimmiş ki

  yazıları eserleri nerede hani bi göz atalım

   
 5. Değer verilesi, pişman olunmaması gereken üye sanki (gülücük)

   
 6. Artık yenilerini yazmasa da bir vakitler buralardan ne harika bir yazar geçmiş diye iç geçirdim şuan şaka şaka eski mahlasım idi, kalıcı olmak umuduyla yenisiyle merhaba.

   
 7. Vefasız yazarlar kervanına katılmış olması kuvvetle muhtemel biri .

   
 8. Sözlük maddesi değil ansikloledi maddesi de değil bizatihi ansikloledinin kendisi hayır o da değil kadim bir kitap. Başlarım ve susmam. Noktalı virgülle cümleye başlanmaz oysa fakat benim hikayem tam da öyle başladı bir bahar. Insan , yazar , dost , henüz hiç çocugu olmasa da (Allah hayırlı bir nesil nasip etsin ) baba, biraz raif efendi, biraz antonio biraz sabahattin ali tebessümü..arda'nın mutfak notları mı demeli... en çok da umman. Mercanlar, dalgalar, renk renk balıklar, dipsiz oksijensiz oyuklar, soluksuz tüpsüz dalışlar , sığ kıyılar, dalgakıran sukütlar.. Allah kimine yürü ya kulum , lorduma da ihtimal ki "yazasın" demiştir. Modern zaman evliya çelebisi... şefaat mi seyahat mi diye düşünürken sanırım "sükunet" demiş ve demir atmış bir halı seccadenin huzuruna nicedir. Allah daim etsin. Ayağına taş değmesin. Ömrü uzun olsun. Hep yazsın. Pervazında okuyacak bir kuş illa ki bulunur nasıl olsa...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam