1 2 3 4 5 6 7 8

hacı fatih recep

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

234 entry 37 konu hiç puanı yok
01.09.2022 20:44 son işlem tarihi takip etme takip et

pekmez

dut pekmezi içlerinde en faydalı olanıdır. ürünleri en kolay saklama yöntemlerinden birisidir. atalarımızın üzümü uzun süreli kullanmak için saf şekere dönüştürerek kışın tükettiği sıvı kaynatılmış üzüm ve türevleridir.

04.11.2021 18:06
 1. Günaydın

  sıcak ve kuru bir yaz gününden merhaba, günaydın .

   
 2. günün anlam ve önemi

  30 Ağustos başlığı altında bu önemli günü kutladık. Bir kez daha, bu vatan için şehit olarak kanını toprağa döken genç yaşlı, tüm insanlara rahmetler dilerken, şehit olmadan mücadele eden ülke toprağının bir karışını bile düşman ellerine bırakmayan başta Atatürk ve askerlerle birlikte sivil halka da rahmetler diliyoruz.

   
 3. erkin koray

  çocukluktan beridir dinlediğim tenor bir sese sahip, gerçek Anadolu pop-rock sanatçısıdır.

   
 4. sözlük erkeklerinin kavgacı olması

  cinsel sorunlar, bastırılmış duygular, yetiştirilme tarzları, büyütülen çevre, anne baba şiddeti bunu körüklüyor.

   
 5. taze kan

  yine çoğu atasözü ve deyim gibi mecaz anlamlı olan bir deyimdir. aslında taze kan, kan ihtiyacı olan veya ameliyat olmuş kişilere verilecek yeni bir kanı temsil eder. bu deyimde ise, bir gruba yeni gelen bir insanı sembolize eder. alışıla gelmiş bir sistemden-düzenden farklı bir politika uygulayabilecek kişileri, olayları, fikirleri açık eden söz dizimidir. bu bir parti politikası olabilir, bir şirketin genel satış çizgisi olabilir, yeni bir derneğin tüzüğü olabilir veya ithal görevliler de olabilir. geniş bir skalada değerlendirilebilecek bir konudur.