1 2 3 4 5 6 7 8

endoplazmikmemurum

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

281 entry 44 konu hiç puanı yok
29.01.2019 10:53 son işlem tarihi takip etme takip et

harita seçtirmiyim sana diyerek polisi tehdit eden genç

Büyük ihtimal haritadan seçmeyi/seçtirmeyi planladığı yeri bile bilmeyen cahilin önde gidenidir.. he yavrum kurallara uymayın, suç işleyin, her haltı yiyin nasıl olsa baban milletvekili/bürokrat.. her türlü yasadan muafsınız ya.. sorsan babasına ülkemizin her yeri aynı bizim için, anadolumuz falan der.. çocuğunu da öyle yetiştirmiş.. Türkiye nin herhangi bir iline/ilçesine patagonya muamelesi yapan bölücü, vatan haininin önde gidenidir.. en büyük ceza da korkuttuğu bölgede yaşamaya zorlamaktır.. onların aşağıladığı bölge için asker/polis can veriyor.. hıyarın biri babasının pantolonuna yapışıp ahkam kessin diye can vermiyorlar.. vatan için, millet için, o korkuttuğu vatan parçası için can veriyorlar..

11.01.2019 21:55
 1. seçimde oyunuzu istiyorum

  İsteyenin bir yüzü, vermeyenin iki yüzü olayı.. siyasilerin seçim dönemlerinde, seçmen için sevgi pıtırcığı rolüne bürünmeleri..

   
 2. 21 günlük bedelli askerlik anıları

  askerlik şubesinde sıra beklerkene vuku bulan anılardır. şubede sıra bekliyorduk.. şube başkanının kapısına vurdum tekmeyi ulen paramızla rezil olduk dedim çıktım.. şeklinde olması muhtemeldir..

   
 3. tuvalete herhangi bir eşyanı düşürmek

  Değerli bir eşya düşürme sonrasında insanı kederden kedere gark eden durumdur.. üniv. öğrencisi iken küçük bir cep telefonu düşürmüşlüğüm vardır.. s borusu olmadığı için öylece gitmişti cancağzım, ilk göz ağrım..

   
 4. kafada biten ilişki

  Beyin ölümü gerçekleşmiş ilişkidir.. rest in peace (rip)..

   
 5. palu ailesi

  yamyam bir aileyi konu alan, Texas katliamı adlı korku filmi serisini akla getiren aile..