1 2 3 4 5 6 7 8

endoplazmikmemurum

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

281 entry 44 konu hiç puanı yok
29.01.2019 10:53 son işlem tarihi takip etme takip et

6284 sayılı kanun

kadınların güvencesi olan, bazı erkeklerin keyfi davranmasını engelleyen, "evliliğin sorumluluk gerektirdiği" ve "ciddi bir müessese" olduğunun kanıtı sayılacak kanun.. yuva değil hegemonya, despotluk yıkan kanun.. yok öyle evlendim döveyim, söveyim, erkeğim nasıl olsa istediğim gibi davranayım halleri.. pozitif ayrımcılık mı? tabiki de.. kime? ablana, kızkardeşine, annene, teyzene vs..

21.01.2019 11:42
 1. gıda fiyatlarındaki önüne geçilemeyen artış

  ekonomide tutturulamayan hedeflerin olduğunun göstergesi olan başlık.. "tutturduk" deseler de tutturamamışlardır..

   
 2. misafir odası
   
  (Bkz: yasak)(Bkz: yasak olan bölgeye girme isteği)(Bkz: Girilmez levhası)
 3. eski arabasını gören kişinin duygulanması

  pert olan ilk arabanın cep telefonundaki resmine bakıp bakıp hüzünlenmektir.. ilkler başkadır sonuçta..

   
 4. 31 mart 2019 yerel seçim sonuçları
   
  (Bkz: aynı tas aynı hamam)
 5. günümüz müslüman kompleksi

  din tüccarı cemaatçi kompleksidir. kendileri ayrıcalıklı kul, cemaatleri dışındakiler ise münafık veya kafirdir.. torpil, rüşvet, taciz, kul hakkı konusunda muaf tutulmuşlardır. (ya da asıl münafık kendileridir. başka türlü bile bile kul hakkı yemenin veya büyük günahları işlemenin bahanesi ne ola ki) yanmayan kefen satan hocalarına inanıp, geri kalan insanları aptal zannederler. hocalarının sümüklü mendili ile şefaat kazanacağını zannedip evde kendi halinde ibadet eden müslümanı beğenmezler.. dini kullanarak oy devşirmeye, makam kazanmaya çalışırlar.. hadis beğenmeyeninden tutun da ayet inkar edenine kadar her türlü türevi vardır.. canları sıkılırsa, menfaatleri tehlikeye girerse sınırları yoktur, her şey beklenir bunlardan.. (ki yakın tarihimize darbe planlayan şerefsiz sürüsü buna örnektir.)

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam