1 2 3 4 5 6 7 8

palu ailesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. iki haftadır gündemde olan ailedir.

  müge anlı ile tatlı sert programına kayıp aile fertleri meryem ve melike'yi aramak için çıkan palu ailesinin korku filmlerini aratmayacak hikayeleri,aileye damat olarak giren tuncer ile başlıyor.hayatlarının kabusunu yaşayan ailenin tuncer hakkındaki iddiaları işgence,çocuk istismarı, tecavüz,cinayet vs vs.tuncer'in aile üzerinde kurduğu hakimiyet ise insanımızın zayıf karnı olan din.kendisini cinci hoca olarak tanıtması ve bu şekilde aileyi kontrol altına alması da ayrı bir durum.bunları sosyal medyadan günlerdir şaşkınlıkla ve kafam karışmış bir şekilde okuyorum, duyuyorum,inanamıyorum.iddialar kan dondurucu. ailenin başına gelen olaylar sonucu insan "böyle aileler gerçekten var mıymış ya da bu ailede hiç mi aklı başında insan yokmuş." sorularını akla getiriyor. ülkemizin bence en büyük sorunu cehalet.cehalet devam ettikçe daha çok palu aileleri dinleyecek gibiyiz.

   
 2. fertlerinin birçoğu hakkında gözaltı kararı çıkarılan aile.

   
 3. Tuncer adlı damadın sapkın fikirleri ve sapkın hareketleri sonrasında bir aile trajedisi.

   
 4. Ne manyaklar var dedirten ailedir.

   
 5. Klasik dinci pisliğine örnek sözde aile

  Din bütün kötülüklerin anasıdır

   
 6. günlerdir nereyi açsam, nereyi okusam karşıma çıkan aile...

  nedense hiç merak edip araştırmadım müge anlı'dan anladığım kadarıyla iğrençliklerle dolu bir konu ve ısrarla gözlerimi kapatıyor detayları okumuyorum...

   
 7. Din istismarının ne olduğunu bütün iğrençlikleri ile anlatan dehşet üstü olay ve bu olayı yaşayan cahil bir aile..

   
 8. cahilliğimin nirvanasında olduğumu gördüğüm aile.

  hala da nedirler, kimler, olaylar nasıl gelişmiş, kim kime nasıl bakmış bilmiyorum. yazılan entry'lerden güzel kokuların gelmediği anlaşılıyor. en güzeli okumamak ve bu tarz iğrençliklerle midemi bulandırmamak. müge anlı'da polisten daha iyi çalışıyor. bu kadını emniyetin bünyesine dahil edip, cinayet masasına baş komiser yapmalılar en kısa zamanda.

   
  (Bkz: müge anlı'yla tatlı sert)(Bkz: müge anlı)
 9. yamyam bir aileyi konu alan, Texas katliamı adlı korku filmi serisini akla getiren aile..

   
 10. bir haftadır ülke gündemine oturan, hakkında türlü türlü resim ve capsler bile oluşturulan müge anlı'nın programındaki aile.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam