1 2 3 4 5 6 7 8

endoplazmikmemurum

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

281 entry 44 konu hiç puanı yok
29.01.2019 10:53 son işlem tarihi takip etme takip et

misafir odası

(Bkz: misafir odası)(Bkz: misafir odası)(Bkz: misafir odası)
28.01.2019 11:50
 1. a haber seyircisi

  7/24 ak parti reklamı izleyen seyircidir.. kanalda haber falan yok ki.. başına a harfi gelen kelimenin olumsuz düşmesi sonucu oluşmuş bir kanal adı.. ör: anormal: normal olmayan ise, ahaber: haber olmayandır..

   
 2. 6284 sayılı kanun

  kadınların güvencesi olan, bazı erkeklerin keyfi davranmasını engelleyen, "evliliğin sorumluluk gerektirdiği" ve "ciddi bir müessese" olduğunun kanıtı sayılacak kanun.. yuva değil hegemonya, despotluk yıkan kanun.. yok öyle evlendim döveyim, söveyim, erkeğim nasıl olsa istediğim gibi davranayım halleri.. pozitif ayrımcılık mı? tabiki de.. kime? ablana, kızkardeşine, annene, teyzene vs..

   
 3. aydın geçinip cahil olmak

  bütün bilgi birikimi, vizyonu, ufku kırmızı kapaklı seriden ibaret olmak.. şeyhinin, hocasının görüşünü hayat felsefesi haline getirmek, sorgulamadan, eleştirel yaklaşmadan olduğu gibi kabul etmek.. fesli deliden tarih öğrenip ahkam kesmeye çalışmak.. kendini hakiki müslüman, kendi gibi yaşamayanları kafir ilan etmek.. en önemlisi de yeni fikirlere, değişime, gelişime kapalı olmak..

   
 4. harita seçtirmiyim sana diyerek polisi tehdit eden genç

  Büyük ihtimal haritadan seçmeyi/seçtirmeyi planladığı yeri bile bilmeyen cahilin önde gidenidir.. he yavrum kurallara uymayın, suç işleyin, her haltı yiyin nasıl olsa baban milletvekili/bürokrat.. her türlü yasadan muafsınız ya.. sorsan babasına ülkemizin her yeri aynı bizim için, anadolumuz falan der.. çocuğunu da öyle yetiştirmiş.. Türkiye nin herhangi bir iline/ilçesine patagonya muamelesi yapan bölücü, vatan haininin önde gidenidir.. en büyük ceza da korkuttuğu bölgede yaşamaya zorlamaktır.. onların aşağıladığı bölge için asker/polis can veriyor.. hıyarın biri babasının pantolonuna yapışıp ahkam kessin diye can vermiyorlar.. vatan için, millet için, o korkuttuğu vatan parçası için can veriyorlar..

   
 5. aileye zarar verene reklam yasağı

  Çakma Sherlockların, kimin eli kimin cebinde temalı dizilerin, kurgu yarışmaların da dahil edilmesini beklediğim uygulama

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam