1 2 3 4 5 6 7 8

kafada biten ilişki

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. İlişkide bir taraf her Zaman zayıf ve güçsüzü yüz üstü halde terketmesi. Bitmeye yüz tutmuş ya da Olumsuz giden beraberlikler ve evliliklerde birbirlerinin yüzünü bile görmek istemeyen ve uzak durmayı tercih eden çiftler olsa da, bazen de düzelir umuduyla ilişkiyi yeniden gözden geçirmenin iyi olacağını düşünen kadın yada erkek çiftler karşı karşıya gelerek yüzleşebilirler de. Geçinmeye gönlü olan varsa sorun uzamadan çözülür olay tatlıya bağlanır,Mutlu son:) Ha gönlü olmayan da zaten arkasına bakmaz beyninde olayı bitirmiş,silmiş, aklı çoktan başka yerlerde, yeni umut arayışlarının yeni planlarını yapmakla beyin fırtınaları göçündedir.

   
 2. halihazırda devam eden fakat tarafların birbirine eskisi kadar değer vermediği,sadece formalite olarak birlikte görüntü verme amacı dışında herhangi bir işe yaramayan ilişki türüdür.

   
 3. Saç köklerine dolasik ilişki çeşidinin kafa diplerinde filizlenmesi,bitmesi hali .

   
  (Bkz: bitmek)
 4. ağızla kuş tutulsa yaranılmayacak ve geri dönüşü olmayan ilişkidir.

   
 5. diyetteki insanla gıdalar arasındaki ilişkidir.

   
 6. Bitecek ilişkiye başlarken kafan neredeydin? Sorusunun cevaplanamaması durumudur.

   
 7. postmodern tandanslı sözde düzeyli ilişkinin, çoğu kez denemekten dolayı bıkkınlık veren hazcı-vefasız çarpık anlayışla düzeysiz bitmesidir.

   
 8. aslında ilişki kafada bitmemiştir; çoğu kez sadece hazza dayalı cinsel alışkanlık veya bıkkınlıkla üriner! tandanslı bitmiştir gerçekliğini akla getiren acı gerçekliktir maalesef.

   
 9. Beyin ölümü gerçekleşmiş ilişkidir.. rest in peace (rip)..

   
 10. valla tandansı mandansı bilmem de karşı tarafın beyhude çabalarına sebep olan ilişkidir. bir süre sonra da kendini imha edecektir zaten o ilişki.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.