Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

21 günlük bedelli askerlik anıları

paylaş araştır

1. erkeklerin en büyük zevklerinden biri olan askerlik anılarının nasıl olacağını merak ettiğim durum.

şimdi ne anlatacaklar, nasıl anılar birikti, karşı taraftaki kişileri nasıl çileden çıkaraklar. askerlik anısı bitmez, ömür boyu süren anılardır bunlar.

(Bkz: Askerlik anıları)
  2. helikopterden helikoptere atlarken ki anılardır

çok atraksiyonludur

torpilli olmamak için12 ay yapmayıp, aslan gibi 21 gün yapanların anılarıdır

3. kendilerine daha çok bordo bedelli diyenlerin anılarıdır.

4. En az yirmi bir yıl anlatılacak anılardır dediğimiz anılar tavuğun da dili olsa da yirmi bir günlük kuluçka döneminde yaşadıklarını anlatabilse keşke kim bilir neler söyler

5. naylon milliyetçiliğin vücut bulma halidir.

6. askerlik şubesinde sıra beklerkene vuku bulan anılardır. şubede sıra bekliyorduk.. şube başkanının kapısına vurdum tekmeyi ulen paramızla rezil olduk dedim çıktım.. şeklinde olması muhtemeldir..

7. bolca ziya barındıran anılardır.

8. 21 günü 21 yıl gibi geçirenlere selam olsun. Anlat anlat bitiremedeniz be arkadaşım. dediğim olaydır.

9. parayı denkleştirmek için kredi çeken birinin, kredi ödeme anılarından başka bişey olamaz zannımca.aksini düşünen var mı elbette ki yok.(gülücük)

10. Anısı çok olan askerdir.

Askerlik arkadaşlarını ATM önünde, şube sırasında edinmiş er kişilerdir.

Hatta yetmezmiş gibi firar edenler bile varmış ah canım ne kadar yoruldularsa zarr.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.