1 2 3 4 5 6 7 8

günümüz müslüman kompleksi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Yahudi kompleksinin bir başka versiyonudur. Allahı dindarların tekelinde sanmaktır.kendinden olmayanı kabullenememektir.

  saçma hurafelerin, yobazlıkla harmanlanıp, yıllar içinde evrilerek dayatma halini almasıdır.

  dayatılan şeyleri kabullenmeyenleri kafirlikle ya da geri zekalılıkla itham etmektir.

  yahudi öğretisinde yahudi doğmanın yehova vergisi bir zeka hediyesi vardır ayrıca din soydan devam eder. bugünün genel müslüman profiliyle yahudi profili bu açıdan bakınca birbirine çok benziyor. yobazın söylediği saçmalığa, bu söylediğin saçmalık deyince 'müslüman olmayanın zekası anlamaya yetmez' kompleksine giriyorlar ya da yahudiler gibi Allahın tekellerinde olduğunu sanıp, karşı görüşü kafir ilan edebiliyorlar.

  dine siyaset karıştırmak da bunların başlıca sendromlarından. muhalif olanlara 'bunların hepsi kafir ama dini bayramlara herkesten çok bunlar sevinir' falan gibi çıkışları oluyor.

   
 2. bana,

  münafıkların müslümanları engellemeye ve yıldırmaya çalışma yollarını

  hatırlatan başlık.

  böyle bir başlık açsam iyi olur...

   
  (Bkz: elfaz-ı küfür)
 3. Standart bir >>

  ''kızlar ağzım iğrenç kokabilir, pos bıyıklarımın arasında yemek artıkları kalmış olabilir, beş para etmez herifin biri olabilirim ama entelim kanıtı - bakın dine küfrediyorum hehehe''

  başlıklı konudur. Entel görüneyim derken salaklıklarını ortaya koymaktadırlar. atomu parçaladınız da cami imamı mı durdurdu? dine küfür etmek yerine tdkyı açıp bir kelime öğrensen, paylaşsan memlekete sözlüğe faydan olur.. ama böyle bişey yapsanız akşam uyuyamazsınız, vücuda ağır gelir demi...

  kimse inançsızlığınızdan rahatsız değil inananlar için cehennemde yanacak odunda lazımdır zaten de hani buraya yazmasanız inançsız olduğunuzu bile kimse bilemez ilgilendirmez yanii

  bu nasıl egodur anlamıyorum güya adam inanmamışta yaşam tarzı biz inananları rahatsız etmiş... dostum inan bana o kadar değerli değilsin! değilsin yani, cinsel tercihinde ilgilendirmez git istersen sokak direği ile bütünleş... yeterki sokakta çoluk çocuk önünde belgesel yayınlama.

  bu arada bazı sözlük yazarı demiyeceğim yazmıyor hakaret ediyorsunuz - sözlük küfürbazları farklı nickler ile aynı yazıları yazıp duruyor diye tahmin etmekteyim.

  Ayrıca şimdi hemen altımıza güya 'tarafsızım ama hakaret etmeyin düşünce özgürlüğü falan filan' yazacak tarafsız-ı-m-s-ı yazar arkadaşlar olacak. yani genelde bu tarafsızımsı arkadaşlar benden sonra böyle şeyler yazıyor.. güya tarafsız eleştirel yorumlarınızı milletin tarihine, osmanlıya, dine türk kültür ve değerlerine hakaret edenlere de yapın lütfen... belki tarafsız olduğunuz yalanına kanabiliriz...

   
 4. din tüccarı cemaatçi kompleksidir. kendileri ayrıcalıklı kul, cemaatleri dışındakiler ise münafık veya kafirdir.. torpil, rüşvet, taciz, kul hakkı konusunda muaf tutulmuşlardır. (ya da asıl münafık kendileridir. başka türlü bile bile kul hakkı yemenin veya büyük günahları işlemenin bahanesi ne ola ki) yanmayan kefen satan hocalarına inanıp, geri kalan insanları aptal zannederler. hocalarının sümüklü mendili ile şefaat kazanacağını zannedip evde kendi halinde ibadet eden müslümanı beğenmezler.. dini kullanarak oy devşirmeye, makam kazanmaya çalışırlar.. hadis beğenmeyeninden tutun da ayet inkar edenine kadar her türlü türevi vardır.. canları sıkılırsa, menfaatleri tehlikeye girerse sınırları yoktur, her şey beklenir bunlardan.. (ki yakın tarihimize darbe planlayan şerefsiz sürüsü buna örnektir.)

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam