1 2 3 4 5 6 7 8

ayseval

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

9 entry hiç konu açmadı hiç puanı yok
16.01.2015 12:11 son işlem tarihi takip etme takip et

reklam

Tv de uzun kuşaklarıyla bilinen program arasında gösterilen tanıtımlar. Çoğu da abartılı, insanları aldatmaya yönelik yayınlar. Özellikle çocukların ilgisini çekmeyi başaran, çocukların bir şeyi tutturmasına neden olan yayınlar. Bir de bilinen, sevilen şarkıları mahvetme durumları var tabi.

Birçok reklam müziğinde de Nil Karaibrahimgil'in şarkılarını duyabilirsiniz. Neyse ki onlar orijinal.

16.01.2015 01:06
 1. yabancı dil

  Yabancı dil ağırlıklı lise okumama rağmen iyice öğrenemediğim, öğrendiklerimi de unuttuğum dil. O kadar sene yabancı dil okumanıza rağmen, sizden sınavına girip iyi not almanızla işe başvurmanız beklenen dil. Artık birçok kurumda kpss yanında yabancı dil puanı da şart koşuluyor. Hatta lisans üstü eğitim için de bu puanı şart koşuyorlar. Her şeyi giderek zorlaştırıyorlar. Okulda boşuna öğrenmişim o zaman diyorum. Çünkü önemli olan sınavda aldığın not. Onun için de kursa gidip öğrenirsin o puanı alırsın, sonra gene unutursun. Asıl önemli olan kalıcı öğrenmeyi sağlamak.

   
 2. karne hediyesi motivasyonu

  Şimdilerde fazlasıyla abartılan, hiçbir şeyden memnun olmayan çocukların yetişmesine neden olan bir hediye yöntemi daha. Maddiyata yönelik bireylerin ortaya çıkmasına neden olan hediye bahanesi.

   
 3. izdivaç programları

  Çoğunluğu cast tan seçilen kişilerden oluşan, insanların bol makyajla ekrana çıkarıldığı, göz boyamaya çalıştığı medya işi.

   
 4. TİVİBU

  Sürekli bağlantı hatası veren ve internette sürekli kesilme yaşadığımız araç. Bu dördüncü modem oldu ama hala bu sorunlara kalıcı çözüm bulamadılar. Modemi değiştirip gidiyorlar.

  Televizyon bazen kendi kendine kapanıyor sonra sıfırlama ekranı çıkıyor. Tekrar izlede ileri sararken istediğimiz dakikaya getiremiyoruz. Saatlerce bekliyoruz. Bir de o kadar bekledikten sonra kapanıp kendini tekrar açıyor. Video açmaya çalışırken de benzer sorunlar oluyor.

   
 5. türk kahvesi

  Üniversitede oda arkadaşımla koca koca bardakla içtiğimiz yanında da lokum yediğimiz sıcak içecek. Ucuz, öğrenci işi plastik kahve robotuyla yapardık. Neyse ki şimdi onun da hazırları çıktı. Yanında çikolatayla da iyi gider. Ama uykuyu açtığı söylenemez. Sadece keyif içindir.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam