1 2 3 4 5 6 7 8

gecenin bir vakti uyudun mu diye mesaj atan tip

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bir dönem cem yılmaz'ın da diline doladığı insan kişisi. o iki kelimelik uyudun mu mesajının altında neler yatıyor neler. ne umutlar ne hayaller... yorganın altından fitifiti tuşlara basmalar kıkırdamalar. çakal..

  spoiler

   
 2. bence paradoksal durum içeren bir sorudur. zira kişi uyuyor olsa, mesajı okuyamaz. okusa bu defa uyanmış olur ki uyuyorum diyemez. zaten uyumuyorum diye cevap yazması mantıksızdır ki yazmak için uyuymamak gerekir. yani öyle bişey işte.

   
 3. uykusu kaçan ve karşısındakini de uykusuz gecelerine ortak etmeye çalışan tiptir. genelde bu tipler önce mesaj çeker, sonrasında da arar, telefonu açar açmaz "uyuyor muydun? "der ve buz etkisi yaratır. gece gece sinirlere gark eden, düşüncesiz tiptir ve muhtemelen sevgilidir.

   
 4. Şuan seni düşünüyorum, şuan sadece seni düşünüyorum, hatta şuan seni düşünmenin nirvanasını yaşıyorum demenin en yalın halidir.karşı taraftan uyumuyorum cevabının gelmesi olayları başlatır.

   
 5. Basligi acan yazara uyudun mu diye mesaj atsam mi diye beni içsel içsel dusunduren baslik amcasin sen

   
 6. gecenin bir vaktinde bu mesajı, birde uyudun mu diye atıyorsa, heralde uykusuzluktan ne yapacağını şaşırmış ve büyük ihtimal karşı tarafında cevap vermeyeceğini bilen, vakit geçirmeye çalışan insan tipi.

   
 7. cem yılmazı aklıma getiren başlık.

   
 8. ben uyumadım da diyen cem yılmazı hatırlatan başlık (gülücük)

   
 9. Tip değil cins biri,evet uyudum uykumda yazıyorum diye cevap vermek lazım,acil bir durum olmadığı sürece vakitli vakitsiz insanları neden darlarlar acebakimse bana msj atmasın gecenin bir vakti,uykumda döverim yeminle;))

   
 10. Gecenin delisi olabilir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.