1 2 3 4 5 6 7 8

Nasıl bir evim olsun isterdim

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Şehir hayatının stres ve gürültüsünden uzakta ,küçücük sakin bir beldede ,ya dağin zirvesinde,ya göl veya deniz kenarında,ya da bir ormanın içinde çok büyük olmasa da olur.Tek katlı,mütevazi,az eşyalı,ahşap, bahçesi olan bir evim olsun isterdim.Bahçesinde kendi emeğim ile yetiştirdiğim sebzeler ,belki tavuk kümesi ,birkaç keçi ...Sabah erkenden uyanıp su doldurmaya gideceğim billur gibi su akan çesmesi olan bir yer.Kapımı açtığımda cıvıl cıvıl kuşların ötüşü,yaprakların hışırtısı...Aslinda bu saydıklarım benim için çok uzak değil ...Köylü kızı ve köylü geliniyim.Ancak ben herkeslerden uzak sadece bana ve aileme ait bir yer istiyorum...Sanırım insan yorulunca uzaklaşmak istiyor.

   
 2. sade :)

   
 3. kolay temizlenmeli.

   
 4. başta buraya nasıl bir ev istedigimi yazacaktım ama sonra mademki yazacaklarım sınırı yok bende sınırlarımı aşayım dedim. Asıl konuya gelecek olursa SARAYDA yaşamak isterdim spor salonu helikopter pisti kütüphanesi sıcak su havuzu herşey ama herşey olsun içinde. Bogaz ayaklarımın altında olsun ufga baktıgımda ucu bucagı görünmesin. Kapısında sayısız araç helikopter vs vs.

   
 5. Herbirinizin herşey gönlünce olsun .

   
 6. dubleks bahçeli.

   
 7. ..

  Nasıl bir evim olmasından ziyade icinde huzur bulacağım bir evim olsun isterdim..Zil caldığı zaman, kapı deliğinden bakınca ; eyvah, kira bedelini mi arttıracak acaba korkusunu hissetmeyeceğim ki bunun icin geliyor ev sahibi bu yuzden bana ait bir ev..

  ..

  Mutfak penceresi yesile baksın, kuslar cıvıldasın.. Diğer tarafta ise balkonu denize baksın ama arada otoban olmasın.. Korna sesi değil, martı sesleri duymak isterim..

  ..

   
 8. 4 tarafı bahçe ve triplex

  Aaa zaten öyleymis :))

   
 9. Nu devirde başımızı sokacak bi ev olsun kafi diyor insanlar

  Dışarıda balon fiyatlar var ev fiyatlar gereksiz bir artışta

  Ben bahçeli bi dubleks istiyorum diyeyim de içimde kalmasin

   
 10. 3+1 ya da 4+1 sıfır apartman dairesi evim olsun isterdim.

  Börtü ve böcekten kurtulmak, tertemiz oturmak için.

  30 yıldır oturduğumuz, bahçeli ve dubleks ev eror vermeye başladı.

  Ev ev değil doğal yaşam parkı mübarek :)

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam