1 2 3 4 5 6 7 8

TİVİBU

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Tivibu, Türkiye'de internet üzerinden veri akışıyla gerçekleşen Internet TV alanında yapılmış çalışmalardan birisidir.TTNET A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

   
 2. görüntüde donma olayı yaşanmadan, durdurup tekrar izleyebilme keyfine vararak kullanılan, ttnet tarafından sunulan hizmet

   
 3. 2015-2016 sezonundan itibaren uefa şampiyonlar ligi maçlarını gösterecek platform.

   
 4. TTnet'in kullanıcılarına son kazığıdır. 1 TL olarak abonelerine kullandırtan ve ardından 4 TL'ye çıkararak "aman canım ha 1 TL ha 4 TL" diyen vatandaşlarımızın psikolojisini çözmüş uygulamadır.

   
 5. Sürekli bağlantı hatası veren ve internette sürekli kesilme yaşadığımız araç. Bu dördüncü modem oldu ama hala bu sorunlara kalıcı çözüm bulamadılar. Modemi değiştirip gidiyorlar.

  Televizyon bazen kendi kendine kapanıyor sonra sıfırlama ekranı çıkıyor. Tekrar izlede ileri sararken istediğimiz dakikaya getiremiyoruz. Saatlerce bekliyoruz. Bir de o kadar bekledikten sonra kapanıp kendini tekrar açıyor. Video açmaya çalışırken de benzer sorunlar oluyor.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam