1 2 3 4 5 6 7 8

güldür güldür show

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. gülme garantili show tv de yayınlanan komedi programı.

   
 2. başıma bir iş gelmeyecekse komik bulmadığım tv programı. espriler çok ergence ve zekadan uzak. ülkemizde reyting getiren her işin sündürülmesi geleneğine dayanır özetle

   
 3. izlenilmesi gereken her bölümünde kahkahalar attığım komedi programı.

   
 4. Sunuculuğunu rahmetli Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal'ın yaptığı doğal program.

   
 5. şevket bilal İbrahim karakterleriyle gülme krizine sokan komedi programı.

   
 6. bkm'nin çok güzel hareketlerden sonraki ciddi tv çalışması. ÇGH'de çıta o kadar yükseltildi ki, güldür güldür show iyi bir yapım olmasına rağmen, o çıtayı yakalayamadı

   
 7. ilk başlarda tutunamayıp farklı kanallarda farklı isimlerde ekranlarda tutunmaya çalışan komedi programıdır. Bu sefer tuttu. Biz bunların Beşer Beşer olduğu günleri biliriz.

   
 8. Bazen gerçekten güzel konuların işlendiği bazen de çok bayağı esprilerin olduğu tv programı.

   
 9. BKM yapımcılığında, Ali Sunal' ın sunduğu komedi programıdır. Ali Sunal, Aziz Hoca'yı canlandırmaktadır. Aziz Hoca, üniversite hocasıdır ve "Beşeriyete Giriş" adlı kitabı vardır. Bu kitapta insan ilişkilerine dair bilgiler vermektedir. Bu kitaptaki konuları insanlara skeçlerle anlatmaktadır. Programın ilk adı "Beşer Beşer"dir. İlk kanalı Atv'dir. Burada birkaç bölüm yayınlandıktan sonra "İnsanlar Alemi" adıyla Star Tv'ye geçmiştir. Burada da istenen reytinge ulaşamayınca Fox Tv'ye "Güldür Güldür" adıyla geçmiştir. Beş olan oyuncu sayısı burada artmıştır. En son "Güldür Güldür Show" adıyla Show Tv'ye geçmiştir. Burada reytinglerini bayağı yükseltmiş, hatta birinciliğe ulaşmayı başarmıştır.

  İlk başlarda sık sık oyuna müdahale eden Aziz Hoca'nın artık fazla bir müdahalesi bulunmamaktadır. Her karakterin ismi bellidir, bütün skeçlerde aynı isimle oynarlar. Bunların belirgin özellikleri de vardır. Yeter karakterinin diksiyonu bozuktur mesela. Bazı şeylere dili dönmez. Bilal'in boyuyla, İbrahim'in kilosuyla dalga geçilir.

  Bence en eğlenceli skeçler, Bilal'le Şevket'in kendilerinin söyledikleri şarkı eşliğinde köçek dansı yapmalarıdır. Seyirciden çok alkış alırlar bu skeçle.

   
 10. eşofmanlı şevket hocaya sorulan sorulara ve onun verdiği cevaplara bolca güldüğüm program

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam