1 2 3 4 5 6 7 8

supporters.

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

5,737 entry 53 konu 160 puan
26.06.2019 15:00 son işlem tarihi takip etme takip et

ibb calisanlarinin miting yapmasi

O kadar kutuplaştık ki bir belediye calisaninin ( başkan ya da temizlikçi fark etmez ) asli görevinin millete hizmet oldugunu bize unutturan eylem.

Bu insanlar grev yapmadi, özlük haklari icin eyleme gitmedi, milletin faydasina olan bir durum icin duruş göstermedi. Neymis imamoglu baskan olmasinmis, sanane kardesim, git oyunu ver secme, bu kadar. devami senin isin degil. Hepsinin colugu cocugu, borcu , kirasi, faturasi vardir. Nasil bu kadar gerizekalica hareket eder, inanilir gibi degil. akp insanlari resmen adilestirdi ,kisiliksizlestirdi,itibarsizlastirdi.

25.06.2019 12:03
 1. Binali Yıldırım

  Ölmeden önce son nefesleri yaklasirken günah cikarmasi muhtemel, herkesten helallik isteyecek olan siyasetci. Cünkü o zaman inandigi allah korkusu tayyip korkusunun önüne gececek. Tabiki bizler tüm yaptiklari icin mezarina tükürecegiz.

   
 2. ölü

  En cok muhammed e yakıştırdığım sıfat. İnsanmış ve ölmüş diyorsun. Eminim tayyip hazretlerine de cok yakışacak.

   
 3. eşini aldatan kadın

  seven kadındır, kadın sevmeden aldatmaz, aldatamaz.

  bir de zevk icin aldatan erkeğe göre cok daha faZla hakarete maruz kalan kadindir.

  Biri erkektir yapar, digeri orospudur.

   
 4. binali yıldırım'ın 10 gb internet vaadi

  tam bir vizyonsuzluk.

  vaadiniz 10 gb internet olmamalı, 10 gb interneti herkesin alabileceği yaşam standardı olmalı.

  şükür ve sadaka kültürünüz bıktırdı artık. Bir taraftan rızkı veren allah derken, diger taraftan insanları hor görerek bu kadar iki yüzlü davranamazsınız. tamam tabanınız bunları yiyor ve görmüyor olabilir, ama emin olun görecekler, göstereceğiz. onlar görmezse cocukları görecek. Din bezirganlîği , sadaka kültürü, yobazlik iflas etmeye mahkumdur ve edecek.

   
 5. Memurlar.net'e 14 yıldır üye olmak

  Site yönetiminin sevmediği üyelik. Adam hep aynı niki kullanmış. Tamam 14 yıldır takıl ama, aylık bir nikten 14 yılda 168 nik alman lazımdı. Sitede bizim 2 milyon üyemiz var diye hava atmalı.