Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

yeni corona türünün yüzde 70 daha bulaşıcı olması

paylaş araştır

1. spoiler

ingiltere başbakanı boris johnsonın açıklamasıyla gündeme gelen ve ingilteredeki vakalarda mutasyon geçirmiş coronavirüs vakalarının çoğunlukta olduğunu belirttiği açıklama.

(Bkz: sözlük bizimdir)
  2. bir avuç bilimadamı kapalı odalarda bişeyler yapmaya çalışıyor,iyi kötü.milyarlarca insan olarak bizler ne kadar aciz olduğumuzu anlıyoruz.

3. aşı bulununca gördüm ve arttırıyorum dedi virüs sanırım dediğim olay

4. virüsün bizi inatla bırakmak istemediğini gördüğümüz üzücü haber.

halbuki biz onunla ilişkimizi iki medeni insan gibi bitirmek istiyor ve mahkemede de şiddetli geçimsizlik diyerek tek celsede boşanmak istiyorduk. sonrada arabamızın arkasına "çok şükür ayrıldık, tarkan'dan seni gidi zilli" şarkısını armağan ediyoruz diye yazmaktı hayalimiz. hayalimizin üzerine tuz biber serptin ya corona allah senin belanı versin emi.

5. önceki versiyon olan covid-19'un tokalaşınca bile sanki tokalaşmamışız da french kiss yapmışız gibi karşıdaki kişiyi enfekte etme kabiliyeti olduğunu söylüyorlardı

covid-20'nin bakışmayla bile bulaşacağını iddia edeceklerini düşünüyorum

önümüzdeki levelde maskeleri çıkarıp bakışları filtrelemek adına güneş gözlüğü takma zorunluluğu gelebilir

stoklar tükenmeden herkes güneş gözlüğü edinsin

ben günlükte kullanmak için şundan

https://i.hizliresim.com/tut1pi.jpg

özel günler için de

https://i.hizliresim.com/TKphd2.png

şundan sipariş ettim.

tedbir kuldan, takdir allah'tan

6. bu virüs oyunu en zaman bitecek dedirten konu

7. Yüzde yetmiş, seksen, doksan hobaaaa naynara naynara...

8. Yaklaşıyor yaklaşmakta olan herkes birgün corona olacak sözünü doğrulayan bir gelişme.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.