1 2 3 4 5 6 7 8

şifre

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Gizli haberleşmeye yarayan işaretlerin tümü

   
 2. unutulması sorun yaratacak sayı ya da semboller bütünü.

   
 3. herhangi bir site veya telefon pin kodu olarak girilen parola.

   
 4. Her seferinde büyük küçük duyarlı en az iki harf ve minumum dört rakamdan oluşan altı ayda bir yenilenmesi gereken ve yenileyince de son 3 şifre ile aynı olmaması gereken harf rakam grubu. Yetti vallahi yetti hem canıma hem günüme. Dağınık bir adamım zaten. En gerekli olduğu zamanda değiştirmemizi istemiyorlar mı, çıldırıyorum. Neyse ki anne kızlık soyadımız var. Canım anne kızlık soyadı

   
 5. Pin ya da parola değildir.

  İllegal bi halt ediyorsan başvuracağın yöntemdir. Misal bylock gibi. Vay bee, aziyade taa 2015 de açmış başlığı. O da zaten gizli haberleşme olarak tanımlamış.

   
 6. Bir türlü aklımda tutamadığım ve kartlarımı sürekli bloke ettiğim zıkkım şey.

   
 7. emniyet subabıdır.

  yıllardır değiştirmem hepsi aynıdır.

  kredi kartları hariç.(gülücük)

   
 8. En çok 1234567890 olarak belirlenen karakterlerdir.

   
 9. bilgilerimizi bizden başka kimsenin görmesini istemediğimiz için kullandığımız harfler, rakamlar bütünü. bir nevi hesabımızı kilitleme işlemi.

  biz ne kadar karışık bir şifreleme yapsak da, profesyonel kişiler çok güzel çözüyorlar şifreleri. Aslında internet üzerinden işlem yapmak çok tehlikeli ama o kadar içine girdik ve bize kolaylık sağlıyor ki vazgeçmek mümkün gözükmüyor.

  geçen haberlerde izledim;

  Kadının telefonuna virüslü video göndermişler ve hesabını ele geçirip, harcama yapmışlar. kadın bunu farkedene kadar bayağı almışlar. işte bu kadar tehlikeli bir durumun içindeyiz.

   
  (Bkz: internet)(Bkz: internet bankacılığı)
 10. üç gün sonra süresi bitiyor baş harflerle yapmıştım şifreyi en son

  ve bitiyor..

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam