1 2 3 4 5 6 7 8

hector34

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

84 entry 16 konu hiç puanı yok
15.06.2023 21:10 son işlem tarihi takip etme takip et

En başarılı açık parfümler ve kodları

Hmm iyi bari..ben bir tane hafif,taze tam yazlık bir model söyleyeyim..DP parfumerilerde j4 koduyla satılan jil sunder muadili parfüm..en beğenilen başarılı bulunan parfumlerden biriymiş..

15.06.2023 21:10
 1. En başarılı açık parfümler ve kodları

  Hmm iyi bari..ben bir tane hafif,taze tam yazlık bir model söyleyeyim..DP parfumerilerde j4 koduyla satılan jil sunder muadili parfüm..en beğenilen başarılı bulunan parfumlerden biriymiş..

   
 2. En başarılı açık parfümler ve kodları

  Malum orijinal parfümler araba fiyatlarıyla yarışıyor.Açık parfumlerde ise kokuya benzememe,kıyafette leke bırakma,alerji vs.problemleri oluyor..her açıdan değerlendirdiğinde ,müthiş diyebileceğin açık parfüm marka ve kodlarını paylaşsa ya sözlük ahalisi.yaz geldi,mis mis,ferah ferah ekonomik ekonomik kokalım.

   
 3. kırkını geçtiği halde evlenmeyen erkek

  @dermess üstadım taş bana mıydı diycem,sen de "konuyu açan kimse ona" diyerek devam edecekmişsin gibi hissediyorum.yanlış mı hissediyorum ?

   
 4. kırkını geçtiği halde evlenmeyen erkek

  @alimuhendis benzer çocukluktan geçmişiz. aramızdaki fark ben mühendis değilim hatta basit problemleri bile çözemiyorum hayatımda.insan hem fakir hem fodul olunca, bir de buna rağmen çok zor beğenen biriyse ve ve ve dahalarca sorunu varsa..kısaca normal tanımına uyacak bir ruhu yoksa,zor evlenmek,yuvalanmak.ama yine de hayat sürprizlerle doludur ve bizler gibilere göre de surprizler olabilir, biri çıkar aklını alır.ertesi gün evlenirsin .. hayırlısı

   
 5. hangisi gerçek tom cruise

  yapay zekanın işleri diyollar .aslında öyle dublörler yokmuş.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam