1 2 3 4 5 6 7 8

masterchef

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sefanın parmaklarını blendere kaptırmasıdır. sıkıntı yok. dikkatli olması lazımdı. Aşçılık zor zanaat. Mehmet şef de zamanında sol elini kıyma makinasına kaptırıp üç parmağını kaybetmiş. Dikkat ettiyseniz, kamera hiç bir zaman sol taraftan Mehmet şefi çekmez..

   
 2. bu haftaki elemelerin sonunda berkerin veda ettiği yarışma.aslında pek sevmiyordum berkeri ama eleme sonrası yaptığı konuşmayı dinleyince üzülmedim değil.allah yolunu açık etsin.

   
 3. kaçırdım acaba nerede kalmıştık dedirtmeyen yemek yarışması programıdır. Birşeyler öğretme özelliği vardır. İnsanlığın temel derdi boğaz derdi olduğundan oldukça da faydalı bilgiler içerir.

   
 4. tanyanın gitmesini beklerken berkerin gittiği yEMEK PROGRAMI.

   
 5. bu hafta sosyal medyadaki iddialara göre tanyanın eleneceği belirtilen yarışma programı.kişi sayısı azaldıkça çekişme daha fazla oluyor aslında ama ben serhatın kazanacağını düşünüyorum.son dört kişi olarak serhat,barbaros,emir ve eray kalacaktır tahminimce.

   
 6. en başarısız halka olarak tanya'nın elenmesi gereken yarışma. eleme potasına da koydular, oradan da çıkamaz. geçen hafta kıza torpil yapıldığını düşünüyorum. berker ile aynı kalitede yemek çıkarmış. önceki işleri gözardı edilerek berker elendi. biraz daha kalması gereken isimlerdendi.

   
 7. bugünkü bölümünü izlemediğim ama az önce sosyal medyada denk gelerek erayın elendiğini gördüğüm yarışma. yaw arkadaş o özgülün ne işi var orada.kadını son 4 e kadar taşıdınız yuh artık.

   
 8. Noldu bitmedi mi bitse de, nostaljik birşeyler yapsa artık acun başlığı. 70 ler 80 ler 90 lar hatta 2000 lere de razıyız.

   
 9. eray'ın elenmesine mutlu olduğum yarışma.

  bu kadar itici, bencil, kendini bilmez yarışmacıydı. dünya mutfağı diye yanıp tutuşmanın karşılığını buldu eray. oradaki yarışmacılar türk yemeklerine yabancı ve türk yemeği çıkınca ne yapacaklarını bilemiyorlar.

  şeflerin en büyük eleştirisi de buydu. türk yemeklerini bilmiyorsunuz dediler ama kimse aldırmadı. ondan sonra da yuvarlama çıkınca favorilerdeki eray elendi.

  hatta somer sef ilk yemeği gösterecek, hepsi asya yemekleri bekliyor. evet asya yemeği sayılır ve kitabımın ilham kaynağı yemek diye sundu ve açınca türk yemeği diye şaşırdım. yine böcek çıkacak demiştim ne yalan söyleyim.

   
 10. Önce Eray'a sonra yuvarlamaya googledan baktım . Yuvarlama nedir bilmiyorum ama deneyebilirim. oooo zengin işi yemekmiş bunu yaparsam başka birşeye gerek yok...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam