1 2 3 4 5 6 7 8

masterchef

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bu hafta mavi takımın kaptanlığını alan esranın kurduğu yanlış takımla 2 dokunulmazlığı da kaybettiği yarışma. artık şu emir balonu,furkan artisti ya da kibirli esra elensin lütfen.

   
 2. yine mi maviler kaybetti dediğim konu.

   
 3. bu hafta aremin elendiği iddia edilen yarışma.sosyal medyaya düşen bilgilere göre son dokunulmazlığı kırmızı takım kaybedip aremi potaya gönderiyor ve eleme gecesinde elenen isim arem oluyormuş.bakalım doğru çıkacak mı.

   
 4. #2fn5 entry'de ki dedikodu doğruysa, orada elenen kişinin arem olması da gayet güzel olur.

  aşçılık yarışması.

   
 5. Yarışma kamuflajına bürünmüş bir realiti şovdur. Sosyal medyada prim gördükçe, izlendikçe, hakkında konuşuldukça acunun servetinin artmasına katkı sunan realiti şov.

  Kendinize satın aldığınız bir saat servetinizin kaçta kaçıdır? Benim için belki iki-üç binde biri falan olurdu en fazla. Eminim ki bu oran zenginliğim arttıkça da azalacaktır. Acunun bir saati var fiyatı iki milyon tl. Bu saat Acunun servetinin on binde biri olsa acunun serveti yirmi milyar tl eder.bu çok para demek, aşırı çok.

  Kendinize satın aldığınız araba servetinizin en fazla ne kadarı olurdu? Kendimi düşündüğümde en fazla ellide bir falan derim ve tabi zenginliğim artsa bu oran küçülürdü. Acunun bir arabası var değeri elli milyon tl. Bu araba acunun servetinin binde biri olsa acunun serveti 500 milyar tl eder. Bu çok para demek, aşırı çok.

  Yaşadığınız eve servetinizin kaçta kaçını verirdiniz?zenginlik arttıkça bu oran da yine düşer. Kendinizi zengin hissetmiyorsanız çevrenizdeki zenginlere bakın. Çevrenizdeki en zengin kişinin yaşadığı evin bütün servetine oranı en düşük olan kişi olduğunu görürsünüz. Tanıdığım en zengin kişileri düşündüm yaşadıkları evler servetlerinin yirmi ila otuzda biri falandır en fazla. Acun kat ve kat fazla zengin olduğuna göre yine bu oran daha düşüktür. Geçenlerde Şeyma ile yaşadığı evi satmış fiyatı yüz milyon tl.bu ev servetinin yüzde biri olsa acunun serveti yüz milyar tl eder. Bu çok para, aşırı çok.

  Uçağı, yatı, hız teknesi falan da varmış ancak bunlarla bir kıyas/oran falan yapacak kadar finansal ufka sahip değilim.

  Gördüğünüz gibi yüzlerce milyarlardan bahsediyoruz.

  Aramızda bir milyar tl'yi idare edebilecek biri olduğunu bile sanmıyorum.

  Şu anda tv8'de kırmızı oda'yı izlerken bir yandan da acundan ve ürettiklerinden bahsederken acunun servetine servet katması için ne kadar katkı sağladığımı da aşırı merak ediyorum.

   
 6. dün akşam yarışmacılardan Arem'in elendiği yarışma.

  duygu elense üzülürdüm, ilk başlarda sinir oluyordum ama yaratıcılıkta patlıcan alerjisi yüzünden yenildi. hiç yoktan elenmiş olacaktı.

   
 7. dün yayınlanan bölümünde mavi takımın kaptanının furkan olduğu, kırmızı takıma da yeni gelen yarışmacı selin'in kaptan olduğu yarışma. furkan'ın kaptanlığını da görmüş olacağız, sürekli tatlıya gömülüyor, sesi hiç çıkmıyordu.

   
 8. yeni gelen selinin gereksiz şekilde fazla konuştuğu ve fazla özgüvenli göründüğü yarışma. takım kaptanlığını da ona verdiler.ilk izlenimim ilk fırsatta onun da elenmesini istediğim yönünde. uğur,ebru,tanya ve serhat gibi isimlerin kazanmasını isterim açıkçası.mütevazi,kaostan beslenmeyen, karakteri düzgün,efendi kişilerden yanayız biz. bunun için en büyük adayım berkti ama olmadı.

   
 9. dün akşam ki yayında, mavi takımdan serhat ve özgül'ün eleme potasına girdiği yarışma. duygu dokunulmazlığı kazanarak kendini kurtardı. kesin yine duygu'yu yazacaklardı. onu yazamadıkları için özgül eleme potasına düştü. serhat'ı eleme potasında görmek güzel olacak. hep aynı kişileri görmekten sıkıldık, başarısını görelim. darısı barbaros'un başına.

   
 10. bu hafta çeşitli dedikodulara göre yeni katılan selinin elendiği iddia edilen yarışma. eğer öyle olursa sevinirim.biraz itici bir yapısı var çünkü.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam