1 2 3 4 5 6 7 8

masterchef

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. televizyonda izlenecek başka bir şey olmamasından dolayı hiç ilgisi olmayanların bile açıp ara sıra takip ettiği yemek yarışması programı.

   
 2. final turu için 2.grubun bugün yarışmaya başlayacağı yarışma. annem sağolsun mecburen izlemeye başladık biz de. ilk grubu neredeyse tamamını ezberledim. -gülücük-

   
 3. dün akşamki bölümünde artık hakettiği üzere erayın da son 16 ya kaldığı yarışma. adam 3 gün üst üste ikinci olup elemeleri geçemedi en sonunda aldılar artık.

   
 4. son 16 ya kalan yarışmacıların takımlara ayrıldığı ve tanya ile ayyücenin takım kaptanlıklarına seçildiği yemek yarışması programı.

   
 5. şeflerin samimi davranışları sebebiyle sevdiğimiz bir yarışma haline gelen program.

  farklı karakterde olan yarışmacıların rekabetini izlemekte güzel oluyor. ve şunu gördüm ki; fazla özgüven sahibi insanlar ev fazla yanılan kişiler oluyorlar.

   
  (Bkz: özgüven)
 6. her zamanki gibi mavi rengin peşinde olduğumuz yarışma. mavi takımcıyız. eray gereksiz atlıyo her şeye, ama tabi ki benim adamım ilk tura çıktığı andan itibaren berk.

   
 7. bugünde mavi takımın kaybettiği yarışma.

  dün bik bik konuşuyorlardı, araları bozuldu, kaos başladı diye. bakalım şimdi bu kadar sevgi kelebeği modunda olabilecekler mi birbirlerine karşı?

   
 8. mavi takımın kaybetmesinden sonra esrayı eleme adayı olarak seçmelerine şaşırdığım yarışma. erayın isminin söylenmesi gayet doğal ve doğru. fakat esraya kimse oy atmaz diye diye kadını eleme potasına soktular.

  bence sedat gider bu hafta. emir de esra da celal de sedatı geçebilecek düzeyde.

   
 9. elemeler dışında izlemediğim yarışmadır.

  eray ile özgül yetenekli görünüyordu.

  ara ara bakarım sona doğru.(gülücük)

   
 10. mavi takımdan, takımın yarısı kadar adayın eleme potasında olduğu, kırmızı takımdan da iki kişinin eleme potasına girdiği yarışma. bakalım bu altı kişiden elenecek hangi takımın oyuncusu olacak. mavi takım dört kişi ile elenme oranı fazla olan taraf ya, bakalım göreceğiz.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam