Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

küçükçekmece'de 5 yaşındaki çocuğa tecavüz

paylaş araştır

1. olayın gerçekleştiği mahalleyi ayağa kaldıran ve çocuğun halen daha yoğun bakımda olmasına sebep olan iğrenç olay.

allah tez zamanda hakettiğinizi size versin inşallah iğrenç mahluklar. hem de 23 nisan günü gerçekleşen olay.

2. Allah belanızı versin dediğim durumdur

yani söyleyecek daha çok şey var ama burası yeri değil işte

gözünü kan bürümüş ahlaksızlar, haysiyetsizler

3. Bu günde aynı insanlığa nail olmaktan utandık çok şükür haberi.

4. Ruhumda fırtınalar koparan konudur

Ne desem ne yazsam duygularımı ifade edemiycem

Yansın zalimler için cehennem

Ama bu dünyada da cehennemi yaşasınlar

5. hayvan korkumu acilen yenmem gerektiğini mühürleyen durum.

insanlık yok..

6. O bölgeyi çok iyi biliyorum.Kanarya'ya geçen yıl bir kurs için beş altı ay gitmek zorunda kaldım. Ben bile yetişkin bir insanken o muhitten geçerken korkarak eve dönüyordum her kurs çıkışı, küçücük çocuklarını nasıl gözlerinin önünden ayırıyor insanlar anlamış değilim.

Ailelere çok kızıyorum ben!

Ama bunu yapan yaratıkların da yaşam hakkının ellerinden alınmasını dileyecek kadar nefret ediyorum onlardan!

Tanım: Duyduğum da yine mi ? diye sitem ederek üzüldüğüm haberdir.

7. ülkemiz için utanılacak bir durum olup böyle şeyleri yaparak ve yapan kişilere ağır cezalar vermeden ortada dolandırıp allahtan mutluluk beklemenin akılsızlıktan başka birşey olmadığı düşüncesindeyim. allah yapan kişiye de bildiği gibi yapsın.

8. İnsanlıktan çıkmış ve hangi hale büründüğü belli olmayan pisliğin, küçücük çocuğun ruhunda ve bedeninde derin yaraların açılmasına sebep olması.

Bizim vicdanlarımız açıyor, yüreğimizde sızısını hissediyoruz ve bu da doğal bir şey ama siyasiler kör sağır bu vahşete.

Bu vahşete kulak kapayan, çözüm üretmeyen/üretmekten aciz insanları Rabbim bildiği gibi yapsın.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.