1 2 3 4 5 6 7 8

Pirc

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

734 entry 493 konu hiç puanı yok
02.08.2017 16:48 son işlem tarihi takip etme takip et

silme

Mutfakta pişen yemeklerde, pasta,börek,tatlı hamuruna eklenecek tuz şeker ve un miktarlarını tarif eden ölçü. Tezgah başına geçerek tarif verenin (silme kaşık... Malzeme içine atılır) şeklinde ölçüyü uygulayarak tanımlar.

01.08.2017 22:04
 1. whatsapp ihbar hattı

  Bildiği Doğru gerçekleri, şahit olduğu olayın görüntü karelerini kişinin ilgili telefon hattına, sesli görüntülü iletişimle ulaştırması. Karanlıkta kalan bilinen gerçekler çoğu kez bu teknoloji imkanla çözüme kavuşturulmakta. Duyarlı vatandaşlar bu yolu takip ederek, iyi niyet ya da maddiyat dürtüsüne göre de hareket etmekteler.

   
 2. hanım hanımcık

  Birgün Oğlunu evlendirmeye karar verecek kayınvalide adayının, hayalindeki gelin namzetindeki ilk intiba arayışı. Tamamlayan diğer meziyetleriyle birlikte, tam not almasına etken olan bütünün tap parçası. Aile kızı olduğunu, hanım duruşuyla daima karşı taraf hisseder. Bazı kişisel özellikler, karekteristik sıfatlar sonradan kazanılmaz. Övgü yada eleştiri durumlarında, "İnsan yedisinde neyse yetmişinde de odur" diye boşuna dememiş atalarımız...

   
 3. İnsan kendi acılarıyla güçlenir

  İçinde bulunduğu hayatın belli zorluklarına karşı, verdiği mücadelenin kişiye kazandırdığı dik duruşluk. Yaşanan Olayların yıpratıcı sonuçları karşısında, asla pes etmemek gerek. Yıkıldım, bunlar benim başıma neden geldi diye düşünülmemeli. Hayat herkese farklı imkanlar sunar. Güçlü güçsüz ayırmaz. Geçmişteki yaşanmışlıklar kadar benzer acıları ve zorlukları bugün de yaşayanlar hep olacaktır. Önemli olan bir an önce acıları bir kenara bırakıp,hayat karşısında Sağlam durmaktır. Çıkarılan dersler ve insanın hayatına farklı bakış açısı herşeyi çözüme ulaştırır. hataları tekrar etmemek adına, aklı selim davranışlarla istikrarlı olmak, yaşanacaklara yepyeni bir başlangıçtır...

   
 4. Haribo altın ayıcık

  Jelatinli, minik renkli ve yumuşak, altın ayıcıklı şekerleme markası. Reklam sloganı "çocuk yada büyük ol, hariboyla mutlu ol". Bu söylem niyetliliğiyle sanki tiryakilerini sürekli etki altında tutma niteliğinde. Hani derler ya, reklamın iyisi kötüsü olmaz. Yinede tüketicilerinin vereceği kendi kararıdır,saygı duyulması gerek.

   
 5. silme

  Mutfakta pişen yemeklerde, pasta,börek,tatlı hamuruna eklenecek tuz şeker ve un miktarlarını tarif eden ölçü. Tezgah başına geçerek tarif verenin (silme kaşık... Malzeme içine atılır) şeklinde ölçüyü uygulayarak tanımlar.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam