1 2 3 4 5 6 7 8

Adalet bakaninin adaletsizlikten şikayet etmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Adalet bakani abdulhamit gulun yetkili makamlara 23 kez basvurup sonuc alamadiktan sonra öldürülen ayse tugba arslan icin kullandığı ifadeler.

   
 2. özetle, ülkemizde binbir güçlüğe rağmen hayatta kalmaya çalışan kadınlarımızın, hiçbirimizin can güvenliğinin olmadığının yasal-resmi itirafı niteliğinde bir açıklama.kadınlar, savunmasız... kadınlarımız öldüğüyle kalıyor, üzülerek yazıklar olsun diyorum...23 kez başvurularak, yardım çığlıkları atmış bir kadına sahip çıkamayan,canını kurtaramayan bir güvenlik-adalet sistemi, neden bu çığlıkları duymamış,duymazdan gelmiştir...sorgulanmalıdır...dediğim başlık.

   
 3. trajikomik durum.

  adaleti sağlamakla yükümlü olan sistemin bir parçası olan adalet bakanı da bundan dert yanıyorsa, bizler nerelere gidelim, hangi taşlara başımızı vuralım. adalet denen şeyin ne kadar anlamsızlaştığının kanıtı olan şikayet resmen.

  o zaman herkes kendi adaletini yerine getirsin. o eli kanlı caniyi ayşe tuğba'nın ailesine verin. onlarda satırla bu adamı lime lime etsinler. ne de olsa adalet yok, bir de üstüne ceza indirimi söz konusu. şimdi rahmetli ne fındıklar kırmıştır. kadın ya bütün suç ondadır.

   
 4. Anarşi düzendir, hükümetse iç savaş sözünü doğrular nitelikte itiraf gibi şikayet.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.