Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

14.01.2019 trump tweeti

paylaş araştır

1. durduk yere neden bu kadar celallendiğini merak ettirten ve biz çekildikten sonra türkiye kürtleri vurursa türkiyeyi ekonomik olarak yıkarız denilen tweettir.

2. Ekonomik olarak bizleri mahvedeceğini dile getiren ABD başkanı tweeti.

Ne oldu da yine bize karşı dış biledin acaba diye insanı sorgulayan bir tweet olmuş. Bunların köpeklerinden birini mi öldürdük ne ki. Yaptıysak iyi etmişizdir.

Yalnız bu tweetler yüzünden fiyatlar ve dolar tavan yapmaz inşallah. Adamın dudaklarında resmen bizim geleceğimiz.

3. Bi kere bizim ekonomimiz cok saglam taaaam mi

Ümmetin büyük resmi görerek bu oyunu bozacagi tweet

4. trump'ın paylaştığı tweetini sabah okumuştum.tweeti,kimisi trump'ın uyarısı kimisi tehditi olarak yorumlamış olabilir. ben okuduğumda ise ilk olarak şöyle yorumladım.trump,tsk'nin müdehalesinde açık arıyacak ya da en ufak bir şeyi bahane edebilecek.yer yapıyor gibi geldi.bir de "kürtlerin de türkiye'yi provoke etmelerini istemiyoruz."demiş ya ben iyice işgillendim. inşallah yanlış yorumlamışımdır.

5. Türkiye saatine göre 14 ocak 2019 sabahın 2 civarı atılan tweettir.

dünya ekonomisi adına tam bir hıyar bu adam. borsada patron şirketleri vardır, hisseleri satar satar sonra silkeleme yapar. hisselerini bilinçli düşürür sonra kendi hisselerini geri alır ya da almaz başka şirketleriyle silkeleme operasyonlarına devam eder. işte bu trump dünyayı patron şirketi gibi yönetmeye çalışıyor, başarılı da oluyor kısmen. 2008 amerikan krizi bile bu hıyarın yüzünden oldu der bazı ekonomistler.

6. Tayyip i biat ettiren tweet. Az önce aciklama yapildi kacak saraydan

7. dünya kamuoyunda türklerin kürtleri katlettiğini ve katletmek istediği gibi gösterilmeye çalışılan hadsiz tweettir.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.