1 2 3 4 5 6 7 8

vdtmlr

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

46 entry 12 konu hiç puanı yok
02.06.2016 14:37 son işlem tarihi takip etme takip et

raportör

Anasyaa Mahkemesi'nde görevli olanları görüşülecek dosyalarla ilgili üyelere raporlar hazırlar. AYM'de raportör olabilmek için belirli süreler hakim/savcı/sayıştay denetçisi ve öğretim üyeliği yapmış olmak gerekir ve oldukça saygın bir meslektir.

15.01.2015 12:04
 1. yaşar nuri öztürk

  Güzel dinimiz İslam'ın akılla bağını koparan, Emevi dincilerinin en büyük düşmanıdır. İçinde insanın olduğu, akla dayanan, çıkarsız, gösterişsiz, ahlaka dayanan gerçek müslümanlığı anlatır, o yüzdende din tüccarları tarafından sevilmez tıpkı kendisinden önce gerçek dini anlattıkları için aforoz edilen, gerçek ışık insanlarında İmam-ı Azam ve daha niceleri gibi.. Karanlıkla savaşta hiç yılmayan aydınlığın en güçlü savunucularından olan saygıdeğer hocamızın kıymeti bugün anlaşılamadı belki ama tarih onu hakettiği yere koyacaktır, Allah benim ömrümden alsın sizin ömrünüze eklesin aydınlığın kırılmaz kalemi..

   
 2. her kadının güzel bir yanı vardır

  "Güzel bir yan" sahibi olmak için illa kadın olmak şart mıdır dedirten başlık

   
 3. Fatih portakalla ana haber bülteni

  adam gibi haber izleyebileceğiniz tek haber bülteni.

   
 4. çerkes

  asalet denince akla ilk gelen kelimelerdendir..

   
 5. Hamza Aydoğdu

  An itibariyle hukukçuluğunun hukuk fakültesine dayanıp dayanmadığını merak ettiğim şahıs.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam