1 2 3 4 5 6 7 8

Levla Hanım

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

99 entry 3 konu hiç puanı yok
30.03.2018 16:44 son işlem tarihi takip etme takip et

geldi yine tipini sevdiğim

Iletilerde ekrem aygün üyesini görünce ben.

Canım yalnız o cümlenin yüklemi o değil.

29.03.2018 22:40
 1. kayseri

  Sırf icindeki bir tek güzelden ötürü (bile) olsa göynümün hoşşehridir.

  Kapalıçarşı cemen kokusudur. Yoğunburç belediyenin reklam afişleriyle rezil ettiği tarihtir. Sivas caddesi yemek yemektir. Tıp fakülyesi manzaradır ,koridorları zulümdür eziyettir.

   
 2. allah affetsin

  Vicdan rahatlatmaya meyyal hoş ve fakat bence samimiyetsiz bos temenni

   
 3. Lord of the flies

  Sözlük maddesi değil ansikloledi maddesi de değil bizatihi ansikloledinin kendisi hayır o da değil kadim bir kitap. Başlarım ve susmam. Noktalı virgülle cümleye başlanmaz oysa fakat benim hikayem tam da öyle başladı bir bahar. Insan , yazar , dost , henüz hiç çocugu olmasa da (Allah hayırlı bir nesil nasip etsin ) baba, biraz raif efendi, biraz antonio biraz sabahattin ali tebessümü..arda'nın mutfak notları mı demeli... en çok da umman. Mercanlar, dalgalar, renk renk balıklar, dipsiz oksijensiz oyuklar, soluksuz tüpsüz dalışlar , sığ kıyılar, dalgakıran sukütlar.. Allah kimine yürü ya kulum , lorduma da ihtimal ki "yazasın" demiştir. Modern zaman evliya çelebisi... şefaat mi seyahat mi diye düşünürken sanırım "sükunet" demiş ve demir atmış bir halı seccadenin huzuruna nicedir. Allah daim etsin. Ayağına taş değmesin. Ömrü uzun olsun. Hep yazsın. Pervazında okuyacak bir kuş illa ki bulunur nasıl olsa...

   
 4. Çayı ısıtıp ısıtıp içmek

  Birkaç alt başlıkta incelenebilecek durum. Memurlara dalıp sürekli soğuttuğunuz çayı ısitmaktan tutun , bir demlik çayı (bile) bitiremeyecek kadar yalnız oluşunuza dokunun sonra tasarruftan dem vurun.