1 2 3 4 5 6 7 8

Levla Hanım

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

99 entry 3 konu hiç puanı yok
30.03.2018 16:44 son işlem tarihi takip etme takip et

geldi yine tipini sevdiğim

Iletilerde ekrem aygün üyesini görünce ben.

Canım yalnız o cümlenin yüklemi o değil.

29.03.2018 22:40
 1. Elişi yaparak rehabilite olmak

  Bir dönem hunharca etamin takı yapmama sebep olan ve fakat yine de beni birgün beklenen sondan kurtaramayan şehir efsanesi. İncelik ve dikkat gerektirenler değil de haroşa örgü gibi saldım çayıra mevlam kayıra nevinden öyle düşunmeden bata çıka yapabileceğiniz şeyler seçilmeli.

   
 2. frau m.a.p

  Bildiğim ve bilmediğim hiçbir lisandaki.hicbir sözcüğün hakkıyla tanımlayamayacağı güzellik. Allahın " bakın neler yarattım bakın ben nasıl rahmetim nasıl merhametim nasıl şiirim nasıl sanatım.sanatkârım" deme şekli. Dostluğun , kardeşliğin, hemhâl olmanın sırrın ve insanlığın vücut bulmuş hâli. Koskoca bir gurbeti varlığıyla memleket yapabilen efsunlu peri eli... yetti mi yetmedi.bitti mi? Bitmedi.. ah maria...ah maria... ben susayım sen anla

   
 3. Bana ellerini ver

  Kimseye karşı kurulmaması icab edilen cümle. Zira isteyen icinden gelen siz talep etmeden o eli uzatmalı.

   
 4. Misafirin yanında esnemek

  Istemsiz ve kasıtlı olmak üzere iki başlıkta incelenen insani vaka. Misafirseniz ve ev sahibi esnemişse iki olasılık da ufaktan yol almanız gerektiğini anlatan haldir.

   
 5. milena'ya mektuplar

  Hayatımın değişik yıllarında, ortaokul-lise sıralarında; ilk defa geldiğim bir şehrin otogarında , hiç bitmeyecekmiş gibi uzayan bozkır akşamlarında tekrar tekrar dönüp durup altını cize cize okuduğum kitaplardandır kendileri... okunmalı okutulmalı hissedilmeli yaşanmalıdır. Milena mıyım kafka mı sorusuna yıllarca cevap aratan kitap.